RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

На Чемпіонат світу до Бразилії поїде збірна Франції

Не щастить збірній України у стикових матчах. Вп'яте поспіль "синьо-жовті" програли вирішальні ігри у плей-офф.

У плей-офф за вихід на чемпіонат світу-2014 збірна України поступилася Франції з загальним рахунком 2:3. Вигравши у Києві 2:0, українці програли в Парижі 0:3 і дивитимуться матчі чемпіонату світу в Бразилії по телевізору.

Господарі, як і очікувалися, з перших хвилин помчали в атаку і вже до 34-ї хвилини, зусиллями Сахо та Бензема, зрівняли рахунок за підсумками двох матчів. А у середині другого тайму Сахо зробив дубль і вивів Францію на Мундіаль.