Найздоровіший у світі сніданок, який їдять 100-річні люди

новини / Здоров'я
2 863
0


Вчений Ден Бюттнер, який протягом двох десятиліть досліджував секрети довголіття, виявив, що сніданок, який їдять 100-річні жителі села у Коста-Риці, має надзвичайну користь для здоров'я.

Що саме вранці їдять довгожителі, розповідає Mirror.



Що їдять на сніданок 100-річні люди

Дослідник Ден Бюттнер, який присвятив два десятиліття розкриттю секретів довголіття, випадково знайшов рецепт сніданку в коста-ріканському селі, який, на думку місцевих жителів, допомагає їм досягти 100-річного віку.

Кажуть, що ця страва, яку називають "найздоровішим сніданком у світі", знижує артеріальний тиск і зменшує ризик раку. Бюттнер виявив цю поживну страву, вивчаючи харчові звички мешканців Нікойя, району, відомого як одна з "блакитних зон" світу, де люди живуть довгі роки.

За словами Бюттнера, найздоровіший у світі сніданок складається з великої порції чорної квасолі зі спеціями, тортильї з кукурудзяного борошна та суміші цибулі, червоного перцю, місцевих трав та довгозернистого білого рису.

Кожен інгредієнт має численні переваги для здоров'я, а тортильї виготовлені з тіста, змішаного з золою дерева підвищують вітамін В.

Чорна квасоля наповнена антиоксидантами, калієм та вітаміном B, які допомагають регулювати інсулін або знижувати артеріальний тиск.

У поєднанні з рисом ці продукти створюють повноцінний білок, всі амінокислоти, необхідні життєдіяльності людини.

Чорна квасоля містить ті ж пігментні антоціани (антиоксиданти), які містяться у чорниці.

Вони очищають товсту кишку, знижують артеріальний тиск і регулюють інсулін і наповнені фолатами, такими як калій і вітаміни групи В.

Комбінація рису та рису створює повноцінний білок, тобто всі амінокислоти, необхідні для життєдіяльності людини.

Додамо, що такий сніданок на Коста-Риці дуже бюджетний і коштує недорого.

Крім того, це їжа, яку селяни можуть приготувати за раз, споживаючи її протягом тижня.

Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для встановлення медичних діагнозів або самолікування.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують