RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Названо сім рис людей, які привітні під час зустрічі, але пліткують за спиною


Люди, які розмовляють про вас за спиною, але доброзичливі в обличчя, зазвичай демонструють 7 специфічних рис. Спілкування з такими людьми може бути досить складним, особливо коли їхні дії не відповідають словам, пише Hack Spirit.



Зазначається, що є перелік специфічних рис, що часто проявляються у людей, які поводяться дружелюбно в обличчя, але пліткують за спиною. Розпізнавання цих ознак може допомогти будувати стосунки з більшою обережністю і, можливо, вберегтись від неприємностей.

Автор наводить сім основних ознак, які мають насторожити у спілкуванні:

Такі люди схильні надмірно компенсувати компліментами

Однією з перших ознак є надмірні лестощі. Такі люди часто засипають вас компліментами, іноді до такої міри, що це здається вимушеним або нещирим. Це хитрий прийом, який використовується для того, щоб співрозмовник не помічав справжнього ставлення.

Однак, як тільки людина опиняється поза зоною досяжності, історія кардинально змінюється. Вони можуть перекручувати ваші слова, применшувати досягнення або навіть створювати неправдиві наративи про вас.

Виявляють незвичний інтерес до ваших особистих справ

Спочатку це може здатися приємним – вони завжди хочуть знати про ваш день, ваші плани, ваші думки з різних питань. Можна помилково сприйняти таку гостру зацікавленість як ознаку щирого спілкування.

Але така неабияка цікавість часто може бути тривожним сигналом. Справа не в щирій турботі чи дружбі, а в тому, що так збирають дані для кулуарних розповідей. Вони використовують те, що дізнаються, щоб створювати історії, перебільшувати ситуації або навіть розпалювати драму, коли вас немає поруч. Деталі вашого життя можуть швидко стати поживою для пліток.

Часто опиняються в центрі драматичних подій

У їхній присутності завжди розгортається якась драма. Сварка з другом, розбіжності на роботі чи сімейна ворожнеча – їм завжди є що розповісти, і вони зазвичай опиняються в центрі подій.

Хоча життя сповнене злетів і падінь, якщо хтось постійно опиняється в епіцентрі конфлікту, це може бути ознакою того, що він згущує фарби.

Схильність до поширення чуток

Цікавим фактом поведінки є те, що люди, які люблять пліткувати або поширювати чутки, зазвичай не можуть зупинитись навіть ціною стосунків. Захоплення від того, що ви є провідником інформації, може викликати залежність.

Люди, які говорять спиною інших, як правило, мають хист до розповсюдження чуток. Вони отримують задоволення від обміну "ексклюзивною" інформацією, незалежно від її достовірності. Це дає їм відчуття влади і значущості в їхніх соціальних колах. Вони можуть ділитися історіями про інших людей, часто прикрашаючи або підтасовуючи факти для більшого ефекту.

Не можуть мати довготривалі дружні стосунки

Побудова та підтримка довготривалої дружби вимагає довіри, поваги та взаєморозуміння. Однак тим, хто розмовляє за вашою спиною, часто бракує цих якостей. У них часто міняється коло спілкування. З часом проявляється їхнє справжнє обличчя, і друзі, які колись підтримували їх, поступово віддаляються.

Якщо ви помічаєте, що хтось у вашому житті ніколи не затримує друзів надовго, це може бути ознакою їхньої дволикої поведінки. Нездатність підтримувати довготривалі дружні стосунки не просто прикро – це ознака, яку не можна ігнорувати.

Часто надмірно поступливі

Ви можете припустити, що той, хто постійно погоджується з усім, що ви говорите, є хорошим другом, який цінує вашу думку. Але, як не дивно, це може бути ознакою людини, яка говорить за вашою спиною.

Надмірна поступливість може бути тактикою, яка використовується для уникнення конфронтації або для того, щоб зберегти видимість. У вашій присутності такі люди хочуть здаватися ідеальним другом. Мовчання при зустрічі не означає, що вони не мають власної думки. За вашої відсутності вони можуть висловлювати зовсім інші погляди на вас або на теми, які ви обговорювали.

Демонструють непослідовну поведінку

Одного дня вони можуть бути вашим найкращим другом, обдаровувати вас увагою і добротою, а наступного – можуть поводитися відсторонено і відчужено.

Така нестабільна поведінка може неймовірно збити з пантелику. Їхня непослідовність пов’язана з власним внутрішнім сум'яттям. Дії та слова не збігаються, тому що вони намагаються збалансувати між дружнім ставленням до вас в обличчя та поганими відгуками за спиною.

Розуміння глибинних наслідків

Дуже важливо розпізнати ці риси і захистись від потенційної шкоди. Люди, які розмовляють за спиною, але привітні в обличчя, часто мають справу з власною невпевненістю та боротьбою. Вони боряться з почуттям неадекватності, ревнощів або страху. Обговорення інших може дати їм тимчасове відчуття переваги або контролю.

Це не виправдовує їхню поведінку, тому важливо встановити межі та захистити своє емоційне благополуччя.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
26-04-2024, 00:45
Коментарів 0 Переглядів 886

Теги -

Дівчина вчора, 23 листопада, пішла з дому та досі не повернулася
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.