Відсьогодні, 7 листопада у будинках Чернівців почали подавати опалення.
Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
За прогнозом погоди у Чернівцях очікується зниження температури: ставатиме холодніше за середньодобових 8 градусів. Відтак розпочинають подачу тепла для населення.
"Чернівцітеплокомуненерго" подаватиме тепло в мінімальному режимі, щоб уникнути аварійних ситуацій. Процес запуску системи опалення тривалий та може зайняти від кількох годин до кількох днів.
У теплокомуненерго нагадують, що відповідають за подачу теплоносія до будинку, а його циркуляція внутрішньобудинковими мережами – за управителями. Тому, якщо "в одній кімнаті батареї теплі, а в іншій – холодні" – зверніться до управителя/голови ОСББ, адже ваші внутрішньобудинкові мережі потребують розподілення.
"Розпочали поступову подачу тепла для населення. Так, вже запустили одну з великих котелень, решту – впродовж двох днів. Спершу теплоподача буде в мінімальному режимі. Тому одномоментно у всіх оселях тепло не стане", - повідомили у Чернівецькій міській раді.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram