RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Що потрібно обов'язково купити на зиму вже у вересні: ці предмети вам точно знадобляться


Українці минулого року, побоюючись холодної зими у важких умовах, кинулися скуповувати все, що зможе значно полегшити життя. І справді, дуже багато предметів із цих списків виявилися неймовірно корисними.

Цього року прогнози на зиму поки не вселяють оптимізму і варто подбати, щоб ви та ваша родина мали все необхідне на випадок будь-яких форс-мажорів.

Що ж варто купити на зиму вже у вересні – читайте у матеріалі нижче.



Що знадобилося українцям минулої зими

У посту фахівця з маркетингу Євгена Шевченка, який він опублікував на Facebook, українці розповіли, які саме придбання минулого року допомогли їм пережити складну зиму.

Дуже теплі спортивні костюми (купили всій родині) та електроковдри.
Світлові іграшки для малюка.
Світильники на батареях по всьому будинку.
Різноманітні павербанки та шнури для роутера
Термоси та термоспот
Гірлянди на батарейках, газова туристична горілка, інвертор на 1 кВт.
Генератор
Великі свічки
Балончик з міні-конфоркою
Лампочка з USB під павербанк
Павербанк для ноутбука
Інтернет, який не залежить від електрики
Інвертор з акумуляторами
Настільні ігри
Флісові пледи
Ліхтарики всіх моделей та конфігурацій
Термобілизна
Коти та собаки

Загалом кожен виживав і зігрівався як міг під час багатогодинних відключень електроенергії по всій Україні.

Що ж справді варто купувати на зиму

Ціни на початку осені на предмети першої необхідності ще будуть помірні, а отже, запасатися різними винаходами людства, які допоможуть вам пережити зиму, варто вже зараз. І зробити заявку провайдеру, який простягне вам інтернет, що не залежить від електрики - теж стоїть сьогодні.

Генератор, EcoFlow або інвектор чи хоча б безперебійник - це, що дозволить вам зарядити телефони, ноутбуки, книжки для читання та іншу дрібну оргтехніку.

При виборі апарату враховуйте свої потреби, тому що генератор не можна поставити у квартирі, а дорогий EcoFlow немає сенсу купувати тільки для заряджання ноутбука - спеціальний павербанк обійдеться в рази дешевше.

Лампи, гірлянди, будь-які світильники на батарейках, акумуляторах або USB - вони не зігріють, але не дадуть збожеволіти в непроглядній темряві. Свічки теж стануть у пригоді, особливо ті, які довго горять.

Термобілизна, теплі піжами, спортивні костюми, теплі шкарпетки – ці речі просто незамінні.

Теплі пледи, ковдри, спальники та навіть намети. Повірте, ви почнете все це використовувати одразу та одночасно, якщо у вашій квартирі стане близько +8 градусів тепла.

Налобний ліхтарик, кишенькові ліхтарики – саме налобний ліхтарик урятував нас минулої зими від підвищеного побутового травматизму.

Якщо у вас квартира з електричною плитою – маленьку туристичну плитку з балоном. Беріть лише сертифіковану та у перевіреного продавця. Також добре себе зарекомендували спеціальні туристичні спиртові свічки та навіть ноу-хау – свічки у бляшаних банках. На них можна зігріти кухоль води.

Якщо у вас приватний будинок або є зручний двір - вам знадобляться мангали. На них можна приготувати їжу, якщо електрики немає дуже довго.

Павербанки – чим більше, тим краще. Вони знадобляться вам абсолютно всі.

Термоси. По одному на кожного члена сім'ї + кілька для приготування їжі та один великий, запасний. Можна поставити термоспот, який довго триматиме тепло.

Запас води - краще поставити кілька упаковок і бутлів по 5 літрів у запечатаному вигляді.

Невеликий запас їжі, яку можна приготувати швидко – розчинні супи, каші, какао, гарячий шоколад, бульйони. Запас домашньої консервації та покупні консерви - м'ясні та рибні. Арахісова паста, варення, горіхи - для підтримки сил.

Запас батарейок, лампочок, сірників – можна порахувати, скільки вам потрібно на всі гаджети та закупити із запасом. Найкраще брати оптом.

Невелике радіо на батарейках – на випадок, якщо виникнуть проблеми зі зв'язком.

Вологі серветки, одноразовий душ у пакетах - якщо довго не буде гарячої води чи умов, щоб прийняти нормальний душ.

І ще – восени намагайтеся частину грошей тримати готівкою, тому що при перебоях у роботі електроенергії, розрахуватися по терміналу буде складно.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
30-08-2023, 01:00
Коментарів 0 Переглядів 8 953

Теги -
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти

На мітинг-реквієм прийшло чимало містян
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.