Також священники відправили панахиду за загиблими Героями.
"Алея пам’яті є символом вічності, вшанування та пам’яті. Це місце, де можна віддати дану пам’яті та вдячності тим, хто зробив найвищий жертовий вклад у долю нашої країни. Вона стає місцем, де покоління зустрічаються з історією.
Завдяки Алеї пам’яті, історія загиблих героїв житиме завжди. Вона буде нагадувати про те, що мир та свобода – це найвищі цінності за які віддали свої життя найкращі захисники, чиїсь татусі, брати, сини, друзі.
Відкриття Алеї пам’яті у Юрковецькій громаді стало важливим підходом, який спільними зусиллями вшановує тих, хто віддав життя заради майбутнього та свободи. Цей символічний куточок стане місцем зустрічі поколінь, нагадуванням про нашу. Алея пам’яті завжди буде нам нагадувати, що цінності, заради яких постраждали інші, ніколи не повинні бути забутими", - йдеться у повідомленні.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.