Губернатор попросив допомоги в олігархів

новини
2 282
0
Голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв звернувся до представників національного бізнесу: Рената Ахметова (SCM Group), Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова (Група Приват), Віктора Пінчука (Група Інтерпайп), Костянтина Жеваго (Фінанси та Кредит), Дмитра Фірташа (Group DF) та Сергія Тарути (Індустріальний союз Донбасу), керівників центральних банків: Володимира Лавренчука (Райффайзен Банк Аваль), Олександра Дубілета (ПАТ КБ "Приватбанк"), Віктора Башкірова (Промінвестбанк), Сергія Наумова (ПАТ "УкрСиббанк"), Бориса Тимонькіна (ПАТ "Укрсоцбанк") та Віктора Гладкого (ПАТ КБ "Правекс-банк"), керівників міністерств та відомств, голів облдержадміністрацій, керівників політичних партій з проханням надати допомогу потерпілому населенню Чернівецької області нанесених негодою Буковині. Про це повідомляє прес-служба ОДА.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.