У громаді на Буковині вночі зустрінуть відразу двох Героїв: деталі

новини / Новини Чернівців
4 821
0

19 травня орієнтовно о 02.30 на Сокирянщині зустрінуть загиблого захисника, жителя міста Новодністровськ – Григорія Ганзюка та воїна з міста Сокиряни – Романа Слюсара.

Про це повідомляє Сокирянська міська рада, пише molbuk.ua



Зустрічають траурний кортеж при в'їзді до міста Новодністровськ, орієнтовно о 02.30 годині.

Всі охочі зможуть вшанувати воїнів вздовж центральних автошляхів міста Новодністровськ, сіл Ломачинці - Білоусівка – Коболчин – місто Сокиряни.

У місті Сокиряни "живий коридор" формуватиметься від в’їзду в місто до приміщення КНП "Сокирянська лікарня".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.