RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » «Я очолив один із найскладніших департаментів»: головний комунальник Чернівців – про роботу на новій посаді


Нещодавно у міськраді відбулися кадрові зміни. Ігор Ніколенко, який із квітня 2021 року очолював "Чернівцітеплокомуненерго", став головним комунальником міста.

Григорій Прохоренко, який досі керував департаментом інфраструктури та благоустрою, сконцентрувався на питаннях капітального будівництва.

Про це йдеться у публікації "МБ" від 2 березня, пише molbuk.ua



У мерії такі ротації називають "підсиленням команди".

Ігор Ніколенко має технічну освіту. До керівництва "Чернівцітеплокомуненерго" працював у "Вінницяводоканалі" та "Вінницяміськтеплоенерго".

"Не можна сказати, що хтось не впорався"

В інтерв’ю "МБ" І.Ніколенко розповів, як працюється на новому місці.

– Пане Ігорю, як гадаєте, чому саме вас призначили на цю посаду?

– Раніше я обіймав посаду директора "Чернівцітеплокомуненерго". Завдання, поставлені перед підприємством, вдавалося вирішувати в найкоротші терміни. Тому мені й запропонували очолити департамент для підсилення нинішньої команди. Мені було цікаво спробувати себе в іншій галузі. Тому погодився.

– Тобто з викликами на попередній посаді впоралися?

– З керівниками усіх комунальних підприємств укладають контракт на пів року. Якби не впорався, зі мною б не продовжили контракт. І ніхто б не пропонував змінити напрямок роботи. Тому більш ніж упевнений, що із завданнями в теплокомуненерго я цілком упорався.

– Який напрям роботи буде тепер під вашою особливою увагою?

– Керівник департаменту займається питаннями всіх напрямків департаменту. До прикладу, якщо Григорій Прохоренко сконцентрувався тепер на капітальному будівництві, то я маю відповідати за все. Не може так бути, що керівник департаменту, який забезпечує життєдіяльність міста, буде займатися лише чимось одним.

– Такі кадрові перестановки у мерії називають посиленням команди…

– Але це так і є. Якщо проаналізувати, чим займається департамент, стає очевидно, що він – один із найскладніших. У його віданні – усі ключові комунальні підприємства. По суті, ми відповідаємо за всі господарські питання, крім, хіба що, вивезення сміття і перевезень.

Григорій Прохоренко за період свого керування багато чого зробив. Але будь-якій людині щось вдається краще, щось, може, трішки гірше. Тож вирішили: оскільки я здебільшого працюю в комунальній сфері, запропонувати мені очолити департамент.

"Чернівці можуть стати кращими, ніж Вінниця"

– Як відчуваєте: готові до посади головного комунальника?

– Якби я був не готовий до цієї посади, то не наважився б погодитися. Це департамент, який відповідає і за роботу комунальних служб, і за будівництво. Тобто викликів дуже багато. Ось, бачите, це те, що треба зробити (Ігор Ніколенко гортає списані дрібним почерком листки великого записника – авт.). Навпроти того, що вже виконане, ставлю плюс. Є питання, які потребують більше часу, їх протягом тижня неможливо вирішити. Такі виділяю жовтим. Як бачите, роботи вистачає. Але нічого, є команда, будемо працювати.

– Чи можете зараз коментувати питання щодо ремонту вулиць, скажімо?

– Відверто скажу: оскільки я відносно недавно тут, то ще вивчаю плани, запропоновані у 2022 році. Повноцінно я почав працювати тільки з минулого понеділка. Тому, на жаль, сьогодні конкретної відповіді щодо тієї чи іншої вулиці надати ще не зможу.

– Як ви входите в курс справ? Можливо, носите додому стоси паперів, щоби сидіти над ними вечорами?

– Одне з першочергових завдань, які зараз розглядаємо, – електронний документообіг. Щоби вся інформація передавалася через електронні пристрої. Інакше це справді треба возити стоси паперів додому, або тут залишатися до 22-ої години та їх вивчати. Ми ж маємо рухатися до того, щоби все було в електронному варіанті.

Оскільки напрямків надто багато, за тиждень на посаді у курс усіх справ увійти неможливо. Щоб адаптуватися в новій сфері, в середньому потрібно від двох до трьох місяців. Є більш знайомі мені напрямки. Наприклад, робота теплокомуненерго, водоканалу, "Містосервісу".

– Раніше ви працювали у Вінниці. Чи не програють у порівнянні з нею Чернівці?

– Чернівці рухаються в правильному напрямку. Не скажу, що в короткі терміни, але вони можуть стати навіть кращими, ніж Вінниця, і привабити велику кількість туристів. Спільними зусиллями…

З досьє "МБ":



Ігор Ніколенко у 2006 році закінчив Вінницький національний технічний університет.

У 2020 році здобув ступінь кандидата наук із державного управління.

У 2017-2021 роках працював начальником відділу збуту "Вінницяоблводоканалу", начальником служби збуту "Вінницяміськтеплоенерго", комерційним директором ТзОВ "Нафтогаз Тепло".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Редактор: Галина Олійник
4-03-2023, 20:20
Коментарів 0 Переглядів 4 551


У Чернівціобленерго оприлюднили графік на завтра


Хоч і загальна кількість відвідувачів зменшилася порівняно з минулим роком, інтерес іноземців зріс.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.