* На правах реклами
Українська телекомунікаційна компанія Київстар — це найбільший оператор мобільного зв’язку, послугами якого користуються більше 25 мільйонів українців. На 2022 рік по всій країні налічується понад 48 тисяч базових станцій, що дає можливість абонентам, проживаючим у віддалених куточках країни, мати якісний мобільний зв’язок та швидкісний доступ в інтернет.
Київстар постійно впроваджує нові технології і пропонує приватним особам та бізнесу цифрові рішення, включаючи Open API, мобільні фіксовані сервіси, індустріальний IoT, а також хмарні сервіси, які все частіше використовуються середнім і великим бізнесом для організації інформаційної інфраструктури компанії.
Хмарні сервіси від Київстар дозволяють користуватися наступними перевагами:
- гнучкість та проста масштабованість;
- оптимізація фінансових витрат;
- цілодобова підтримка;
- зручне адміністрування;
- широкий вибір тарифних планів та ін.
Переваги cloud-сервісів для IT-інфраструктури компанії
Хмарні обчислення – це можливість використовувати обчислювальні потужності і сховища даних на віддалених серверах без прямого активного керування ними. Основою даного сервісу є сумісне використання обчислювальних ресурсів, а не локальних серверів чи персональних комп'ютерів для роботи з корпоративними службами і програмним забезпеченням.
Провайдери cloud-сервісів надають клієнтам віддалений доступ до фізичного апаратного обладнання, включаючи сервери, бази даних, сховища даних, програмне забезпечення, аналітичні інструменти і т.д. При цьому клієнту не потрібно самостійно займатися налаштуванням, підтримкою і оновленням обладнання.
Організація гібридної або хмарної інформаційної інфраструктури дозволяє бізнесмену суттєво розширити можливості комунікації, збільшити ефективність електронних обчислень і запобігти втратам критично важливої інформації. Розглянемо основні плюси організації хмарної IT-інфраструктури компанії.
- Безпека даних. Кібератаки на корпоративні мережі стали звичайним явищем. Провайдери хмарних сервісів надають ефективні апаратні і програмні рішення для запобігання витоку критичних даних, безпеки транзакцій і боротьби з Ddos-атаками.
- Проста масштабованість. Одна із ключових переваг хмарних обчислень. Онлайн-сервіси дозволяють швидко збільшити або зменшити кількість обчислювальних ресурсів, необхідних для вирішення бізнес-завдань.
- Гнучкість. Cloud-сервіси не прив’язують співробітників до конкретного місця роботи. Доступ до корпоративних даних, служб і програм можно отримати з будь-якого місця, що особливо актуально в наш час.
- Простота керування. Щоб скористатися віддаленими сервісами не потрібно додаткових знань і навиків в адмініструванні мереж або серверів.
- Швидкість. Апаратної потужності хмарних провайдерів достатньо для безперебійної і швидкої роботи навіть “важких” програм. Ефективний розподіл запитів робить користування корпоративним ПО комфортним навіть в часи найбільш високого навантаження.
12-12-2022, 15:45
0
486