Народний артист України Іво Бобул родом із Буковини з сумом пригадав, як йому 45 років закривали дорогу в шоубіз і віддавали перевагу російським гастролерам. Співак назвав себе "неформатом", бо не хотів платити за те, щоб його пісні крутили на радіо та запрошували на телебачення.
Ба більше, за словами зірки, до нього упереджено ставилися через румунське коріння. Про це виконавець розповів в інтерв'ю ЖВЛ на YouTube.
Іво Бобул поскаржився, що багато років йому було складно пробиватися в шоу-бізнес, адже без грошей пісні співака не крутили радіостанції.
"Уявляєте собі, за 45 років на сцені тільки зараз почали згадувати, що є такий співак. А як мені було жити всі ці роки? Ви ж не знаєте, як мені важко було жити, пробивати ці двері, щоб вони відчинялися. Я в Палаці України співав, тільки коли до нас приїжджав Сєров. Звучав я на FM? Ні, не звучав. Чому? Бо я не формат. А що є формат? Це гроші. Я платити не буду", – поділився артист.
Іво Бобул поскаржився, що йому 45 років закривали дорогу в шоубіз: "Нащо я їм, якщо запрошували Кіркорова і заробляли гроші".
За його словами, концерти куди з більшим ентузіазмом влаштовували для російських зірок, тоді як Іво Бобулу радили змінити прізвище.
"По-перше, я напівукраїнець, напіврумун. Спочатку мені казали: "Зміни прізвище, зміни національність". Я сказав, що ні те, ні те я змінювати не буду. Нафіг мені той Бобул, якщо я запросив Кіркорова і заробив багато грошей. А як я маю з ним конкурувати, якщо для мене телебачення і радіо закриті?" – запитав Народний артист України.
Утім, нова хвиля популярності наздогнала виконавця в 2022 році завдяки молоді та соцмережам. Іво Бобул подякував за те, що його репертуар так охоче зараз слухають і навіть заявив, що "накрив би поляну" тим, хто популяризує старі пісні виконавця.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.