У Чернівцях співробітники поліції пройшли спеціалізований тренінг з тактичної медицини.
Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.
Організували спеціальні навчання для особового складу працівники Управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернівецькій області. Оперативна зупинка критичної кровотечі, евакуація пораненого із зони обстрілу у безпечне місце та надання першої домедичної допомоги – ці основи з тактичної медицини ефективно опановували чернівецькі поліцейські.
За словами начальника УКЗ ГУНП в області Віталія Чебана, такі тренінги проходять у кожному структурному підрозділі поліції Буковини. Для цього ми залучили інструкторів з тренінгового центру, підрозділів особливого призначення та працівників Чернівецького обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф. Отримані знання допоможуть вчасно надати допомогу та врятувати життя, а це дуже важливо в умовах воєнного стану.
Працівники поліції пройшли ефективні практичні заняття та прослухали пізнавальні теоретичні лекції.
Як зазначив старший інспектор тренінгового центру ГУНП в Чернівецькій області Юрій Монастирський, домедична підготовка займає надзвичайно важливе місце в системі службової підготовки кожного поліцейського. Однак в умовах сьогодення на перше місце виходить тактична медична допомога, а тому кожен працівник поліції повинен її опанувати і вміти застосувати на практиці.
Під час спеціалізованого тренінгу поліцейських навчали рятувати життя громадян, колег-побратимів та надавати домедичну допомогу собі, застосовуючи при цьому новітні медичні засоби. Крім цього, правоохоронці удосконалили практичні вміння із зупинки кровотечі, прочищення дихальних шляхів за допомогою медичних трубок, розпізнавання і боротьби з ознаками пневмотораксу, ведення тактичного огляду пораненого у бойових умовах та його безпечна евакуація. Цими навиками обов’язково мають володіти всі співробітники поліції.
"Такі навчання нині необхідні. Адже воєнні події в країні покладають на поліцейських додаткові обов’язки. Зокрема, під час надзвичайних ситуацій, вони перші прибувають на місця подій і важливо надати медичну допомогу до того, як поранений потрапить до рук фахівців", – говорить завідувач навчально-тренувального відділу Центру екстренної медичної допомоги Чернівецької області Володимир Мацьо.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram