Президент України Володимир Зеленський закликав конкурсну комісію призначити обраного керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Він наголосив, що конкурс відбувся і треба лише завершити цей процес.
Про це Володимир Зеленський заявив у традиційному вечірньому відеозверненні до українського народу. Він попросив причетних до цього питання серйозно поставитись до його слів.
"Хочу, щоб мене сьогодні почули усі, від кого залежить надзвичайно чутливе питання призначення нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Моя позиція як президента України – конкурс, який відбувся, має привести до цілком логічного рішення про призначення нового керівника. Відповідна людина обрана, і від конкурсної комісії залежить фіналізація цього рішення", – заявив президент.
Він пояснив, що без повноцінного керівника такої інституції неможливе її повноцінне функціонування.
"До речі, те саме стосується й Національного антикорупційного бюро України. Строк повноважень попереднього керівника завершився. І має відбутися конкурсна процедура для відбору нового очільника НАБУ. Доручив прем'єр-міністру України активізувати процес запуску відповідного конкурсу", – сказав Зеленський.
Як відомо, для збереження статусу кандидата на вступ до ЄС Київ має завершити призначення обраного на конкурсі очільника САП та провести конкурс глави НАБУ.
Раніше повідомлялося, що колишній голова САП Назар Холодницький написав заяву про відставку в серпні 2021 року, тоді ж був призначений виконувачем обов'язків, та оголосили конкурс на обрання нового глави відомства.
Анонс отримав високу популярність – і претендентами на участь у конкурсі стали 111 людей.
На участь у рівній боротьбі подав заявку і чинний в.о. глави САП Максим Грищук, але пізніше він вибув із конкурсу.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.