Нардеп розповів про найдорожчий автомобіль, який ввезли без мита

новини / Новини України
1 826
0


Найдорожчим автомобілем, який ввезли на території України під час дії “нульового розмитнення”, став Ferrari Roma 2020 року випуску.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.



Згідно з митною декларацією, його вартість за кордоном склала $ 221,4 тис. Якби власник Ferrari сплатив податки, які діють зараз, за розмитнення він би заплатив $71,3 тис.

Також добре зекономив новий власник Mercedes-Benz G-класу, який купив його за кордоном за $ 220 тисяч.

Втім, більшість автомобілів, ввезених за час “нульового розмитнення”, були недорогими – понад 78% легковиків, привезених “під нульове” розмитнення, були ціною до $5 тисяч.

Найбільше купували автомобілі в цінових діапазонах $1-2 тисячі (28,2%) та $2-3 тисячі (19,5%).

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: