Сучасні реалії України - це повномасштабна війна. В тому числі й інформаційна, яка створює паралельну реальність та допомагає ворогові нав’язати таку думку, яка йому потрібна.
Використання компрометуючих матеріалів, розповсюдження брудних історій без доказів, вкиди неправдивої інформації, спроба ввести суспільство в оману за допомогою неправдивої або необ’єктивно висвітленої інформації стало сенсом життя багатьох людей.
В контексті подій, які відбуваються зараз в нашій країні, кореспонденти molbuk.ua вирішили розібратися в тому, що знають про інформаційну війну прості люди, а також звернулися за коментарем до експертки, речниці СБУ в Чернівецькій області Лесі Федоренко.
Зауважимо, що деякі люди відмовилися з нами розмовляти, стверджуючи, що вони є аполітичними, а тому не готові відповідати на питання, чи мала місце російська пропаганда в їхньому повсякденному житті.
У матеріалі, який ви побачите далі, ми не нав’язуємо якусь позицію чи думку, а просто хочемо продемонструвати, що знають люди з різних міст України про дезінформацію, фейки та пропаганду.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.