У Маріуполі на території заводу "Азовсталь" знайшли свій прихисток близько 1000 мирних мешканців міста, які живуть там понад місяць.
Відповідне відео опубліковане в Telegram-каналі "Азову", пише УНІАН.
Пережити ці непрості часи війни їм допомагають бійці батальйону "Азов".
Українські захисники принесли дітлахам, які вимушені сидіти у підвалах підприємства понад місяць, смаколики і поспілкувалися як з малечею, так і з їхніми матерями.
Одна з матерів розповідає, що перебуває у підвалі "Азовсталі" з 2 березня. На підприємстві працює її чоловік. Тож вона взяла маленьку донечку з собою, щоб вберегти її життя від російських загарбників.
"Дуже хочемо додому. А дому, судячи зі всього, немає", – каже вона.
Також жінка додала, що має надію на гуманітарний коридор, адже запаси їжі вже закінчуються.
Інша жінка розповідає, що провела у підвалах заводу понад 50 днів. Вона теж родичка одного зі співробітників підприємства.
"Тут, нам здалося, було найбезпечніше на той момент, коли ми сюди потрапили. Був обстріл, і наші будинки були вже непридатні до життя. Тому ми вирішили переміститися сюди. І з 25 лютого ми тут постійно", – додала вона.
Жінка зі слізьми на очах просить забезпечити можливість виїхати на мирну територію України.
Самі ж діти розповідають, що уже понад місяць не бачили сонця, не бачили неба. І вони мріють про те, щоб безпечно вибратися з комбінату.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.