У "Львівській залізниці" пояснили, чому на Закарпатті залізничників змусили обрізати чагарники вздовж колій попри сніг, якого намело вище коліна. Там зазначили, що їхні працівники косили бур'ян в таких умовах, щоб вберегти від стресу мишей та їжаків.
При цьому працівники "Укрзалізниці" сказали, що і самі не зрозумыли, чому їх у сніг змусили косити чагарники, йдеться у сюжеті ТСН.
Вони розповіли, що завдання отримали від керівництва ще у січні, якраз коли почалися заметілі. За місяць, провалюючись у сніг, пройшли з косарками вздовж колій майже 10 км.
"Трошки важко працювати. Бачите, що неможливо ноги витягнути зі снігу", - сказавм працівник "Укрзалізниці" Ярослав Русин.
Люди зізнаються, що якщо б не виконали наказ керівництва, то могли б отримати догани.
І таке не лише на Закарпатті. Залізничників з косарками у січні бачили і у Полтавській та Львівській областях.
Проте у "Львівській залізниці" висловили переконання, що зима для обрізання чагарників на коліях підходить якнайкраще.
Там пояснили, що від весни по осінь ремонтують самі колії і на косіння часу просто не вистачає. А зимові роботи мовляв, бережуть від стресу мишей та їжаків.
"Взимку такі роботи відбуваються відповідно до рекомендацій екологів, адже за таких обставин вдається мінімізувати вплив людини на фауну", - пояснив речник "Львівської залізниці" Андрій Везденко.
Натомість закарпатських залізничників пояснення керівництва не переконують, оскільки така робота взимку для них - новина.
Косити,зазначили залізничники, будуть до весни. Адже треба прибрати ще майже 70 км вздовж колій. І побоюються, що у березні все доведеться починати спочатку, тому що зараз обрізають лише верхів'я чагарників, а все інше сховане під снігом.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.