* На правах реклами
Приватне подвір'я чи дача — місце, де так приємно провести час у компанії друзів чи близьких. Але насолоджуючись довгоочікуваним відпочинком, хочеться відчувати чистоту та свіжість скрізь. Навіть у туалеті.
Коли вигрібна яма або септик переповнюються, їх вміст може потрапити на ділянку разом із дощовою водою або талим снігом. А це не лише не зовсім приємний запах, а й хвороботворні бактерії. Проникаючи у ґрунт, вони доходять до ґрунтових вод, отруюючи їх. При цьому вода в колодязях або свердловинах стає непридатною для вживання.
Уникнути цих неприємностей допомагає своєчасна процедура —
викачка ям та каналізаційних систем. Тут не має значення, який обсяг септика на ділянці, згодом він переповниться.
Навіщо це потрібно?
Мало хто хоче на своїй ділянці зіштовхнуться з такими проблемами, як:
- огидний гнильний запах;
- неможливість користуватися туалетом та каналізацією;
- аварійні ситуації;
- бактерії, отруєна вода та ґрунт;
- загибель рослин на газонах та клумбах.
Не багато хто, без спеціальних навичок і обладнання має можливість викачати і правильно утилізувати великі обсяги септика, що накопичилися. Рішення просте — довіриться професіоналам від
МонтажТехСервіс вони швидко, а головне якісно допоможуть виправити ці неприємності.
Як відбувається викачка ям?
За допомогою машини-асенізатора вміст відстійників, по шлангах переміщується до цистерн, для подальшої переробки на спеціальних полігонах.
Після відкачування майстри ретельно перевірять очищений бак, клапани і впускні та випускні отвори на відсутність на них тріщин або витоків. Необхідно це тому, що в ямах накопичується газ, що складається із суміші метану та сірководню. Він токсичний і може спричинити серйозні проблеми зі здоров'ям.
Не варто ризикувати своїм життям, краще довірити роботу професіоналам від МонтажТехСервіс, отримуючи при цьому:
- Правильне та своєчасне відкачування ям та септиків. Це допоможе очисним системам довше перебувати у належному стані, позбавить власників неприємних запахів і проблем, що випливають звідси.
- Навчених робітників, здатних впоратися з поставленими завданнями та сучасну техніку, готову до виїзду найближчим часом.
Викачку ям та рідких відходів необхідно проводити регулярно, з періодичністю 1 раз на 4 місяці. За відсутності можливості робити це вчасно, необхідно використовувати спеціальні засоби з еко-маркуванням, щоб не зашкодити навколишньому середовищу та позбутися запахів та отрути у відстійниках.
2-02-2022, 21:00
0
1 005