Любителям кулінарії і просто домогосподаркам не завжди відомо про всі кулінарні тонкощі. Кожен з нас готує їжу собі і своїм близьким, інформує Ukr.Media.
Тільки хтось робить це частіше, а хтось рідше. Якщо ви не професійний кухар, то деякі нюанси приготування можуть бути вам абсолютно невідомі.
У цій добірці ми розглянемо кілька типових помилок, які в процесі приготування може допустити кожна людина.
Варимо булгурЯкщо ви до теперішнього часу переважно варити булгур, то значить, ви робите неправильно. Ця позиція вважається в корені невірною. Річ у тім, що булгур під час переробки вже і так був оброблений окропом.
Тому, якщо ви хочете приготувати його, то для цього достатньо просто залити окропом, накрити кришкою і залишити так на 30-40 хвилин. Зрештою ми отримуємо не злиплу незрозумілу масу, як при варінні, а смачну і розсипчасту кашу.
Не замочуємо картоплюЧи відомо вам про те, що перед тим, як смажити картоплю, її обов'язково потрібно замочити? Бажано, щоб у воді вона пробула кілька годин.
Потрібно відзначити, що замочувати її найкраще цілими бульбами. Завдяки цьому картопля не буде злипатися під час смаження. Тільки після того, як ви дістанете картоплю з води, її потрібно добре просушити паперовим рушником.
Неприпустимо, щоб була зайва рідина. Варто додати, що солити картоплю під час смаження необхідно в самому кінці. Адже сіль має властивість витягати вологу на поверхню.
Не підсушуємо картопляне пюреЯкщо ви не хочете, щоб ваша картопля вийшла водянистою, необхідно після варіння злити з неї воду, а потім поставити ще каструлю на вогонь.
Щоб випарувалася вся волога, достатньо всього пару хвилин. Якщо любите більш рідке пюре, то перед тим, як додавати в каструлю молоко, необхідно його прогріти.
Варимо овочі для супуЯкщо у вас є бажання приготувати смачний і ароматний супчик, то потрібно приділити трохи часу овочам.
Перед тим як кинути цибулю і моркву в каструлю, їх необхідно попередньо протушкувати або підсмажити на рослинній олії.
Цибулю необхідно обсмажувати без соліЯкщо вам неприємний запах смаженої цибулі, то найкраще її не солити під час обсмажування.
Найкраще посолити цей овоч саме в процесі варіння. Потрібно додати, що це також прискорить і сам процес варіння супу.
Використовуємо для смаження оливкову оліюОливкова олія дуже корисна, але для смаження вона абсолютно не підходить.
Кухарі впевнені, що в процесі смаження така олія може сильно диміти і навіть здатна зіпсувати смак їжі.
Обсмажуємо бекон без борошнаВи помічали, що під час обсмажування бекону, зі сковороди летять гарячі краплі? Ці бризки жиру можуть дуже сильно обпалити тіло.
Для того, щоб цього уникнути, необхідно взяти борошно і обваляти в ньому шматочки бекону, перед тим, як відправити їх на сковороду. На виході ви отримаєте дуже смачний і хрусткий бекон, а також під час смаження ніхто не постраждає від крапель олії.
Не просочуємо випічкуДеякі господині женуться за пишністю тіста. Так, якщо воно пишне, то це добре, але на цьому робота не закінчується.
Бісквіт з масляним кремом може сподобатися не кожному, а ось з шоколадним прошарком і лимонним просоченням — це вже зовсім інша справа.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
21-01-2022, 01:50
0
840