Всі ми рано чи пізно стикаємося з обставинами, які змусили розірвати відносини з другою половинкою. У когось це зрада, для когось вичерпали себе почуття, хтось знаходить своє щастя з іншою людиною, але в усіх випадках без болю і образ не обійтися.
Мarieclaire наводить кілька правил, про які потрібно пам'ятати при розставанні і не докускати.
Що б не стало приводом для розриву відносин - пам'ятайте, що ви обов'язково знайдете іншу людину, яка принесе масу різнокольорових фарб і позитивних емоцій у ваше життя. Те, що закінчилося сприймайте як досвід і подяку за позитивні моменти. Чи не концентруйтеся на негативі і болю і поки рана свіжа - спробуйте відволіктися.
Чого не можна допускати після розриву відносин
1. Стримувати свої емоції
Розрив відносин-це як якась операція, що вимагає періоду реабілітації і "постільного режиму". Якщо вам хочеться плакати-зробіть це. Якщо вам хочеться виговоритися-довіртеся близькій і розуміє вас людині і виплесніть емоції. Головне - не робіть це занадто довго. Проведіть пару днів наодинці з собою і зі своїми думками, а потім починайте виходити з цього гнітючого стану і позбавлятися від негативу.
2. Не звертатися за підтримкою
Є категорія людей, для яких триматися за минуле-норма. Якщо ви відчуваєте, що не справляєтеся самостійно - біжіть до друзів, рідних, частіше намагайтеся бачитися з близькими і не чекайте, що вас засудять за ваші переживання. Якщо допомоги близьких вам недостатньо-сходіть до фахівця. Але ні в якому разі не бійтеся просити допомоги— в цьому немає нічого поганого.
3. Починати нові відносини
Клин клином вибивають-не в даному випадку! Якщо ваші відносини мали міцний і тривалий характер-не намагайтеся "втопити" свій біль за допомогою нових відносин. Таким чином ви заподієте біль людині поруч з вами, а самі ще більше підете в нетрі. Візьміть паузу, не робіть безрозсудні вчинки і зосередьтеся на собі.
4. Мстити
Все було ідеально до певного моменту, а потім раптом закінчилося. Особливо якщо вас перед відходом серйозно образили. Подібні думки призводять до бажання помститися за себе, зробити йому/їй боляче, але важливо пам'ятати, що вибираючи такий метод ви в першу чергу собі гірше. По-перше, тому що занурюєтеся в негативний стан ще більше. А по-друге, про те, що ви зробите можна сильно пошкодувати, але буде пізно. По-третє, у об'єкта, який від вас пішов відкриються очі і він побачить вас не в кращому світлі, що ще більше підтвердить правильність прийнятого ним рішення.
5. Замикатися в собі
Взяти на кілька днів собі час поплакати - це нормально. Але коли це триває тижнями, а то й місяцями, при цьому ви відкидаєте зустрічі з друзями і закриваєтеся - не найкраща ідея. Закриваючись в собі, ви не даєте собі можливість рухатися далі і жити повним, насиченим життям. Змушуйте себе виходити в світ і наповнюйте життя позитивом.
6. Позбавлятися від пам'ятних речей, подарунків і фотографій
Не поспішайте відразу викидати подарунки," чистити " телефон від фотографій, викидати нажите разом. Пройде час, вщухне біль і вам захочеться згадати спільний час, але ви цього зробити вже не зможете. До того ж, якщо мова йде про якісь корисні предмети для будинку або гардероба, то тут взагалі поза сумнівом, що вам це може знадобитися. На керайний випадок, можете просто всі ці подарунки накрити, відставити в сторону, або чимось накрити.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
13-01-2022, 00:58
0
4 886