Медичний директор Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні потрапив до списку 30 лікарів Незалежної України. Проєкт ініційований МОЗ України.
Про це йдеться на сторінці
проєкту, пише molbuk.ua
"Наші найкращі лікарі — активні учасники змін, які віддають чимало сил, щоби ми почувалися захищеними, і самі від того є щасливими. 30 медиків, про яких ми розповіли на сторінках нашого спецпроєкту, — лише частина із тих, хто працює на “передовій” системи охорони здоров’я, що реформується, та щоденною працею творить зміни", - зазначили організатори.
Олександр Тесліцький - медичний директор Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні, який перший на Буковині вакцинувався від коронавірус.
"Лікар займає високе крісло директора Чернівецької обласної дитячої лікарні, проте посада для Олександра – лише інструмент. Фахівець займається надскладними випадками, які потребують діагностичного пошуку та інтенсивного лікування, адже від професійності, знань, інтуїції та швидкості реагування залежить найцінніше – життя маленького пацієнта".
Олександр згадує випадок з практики, котрий довів медику, що мама у пологовому мала рацію
"До реанімації потрапила 5-річна дівчинка у важкому стані шоку, без свідомості та самостійного дихання, з двобічним ураженням легенів через коронавірусну інфекцію. Стан дитини вимагав активних інтенсивних дій. Півтора місяця надзусиль не гарантували порятунок життя – по критеріях виходило лише 5% вірогідності. Проте ми чіплялися за цю цифру, і врешті решт нам вдалося відновити роботу всіх систем організму. Потім я бачив дівчинку з мамою за ручку без жодних наслідків хвороби. Її звуть Вікторія – і це справжня перемога.
Олександр дуже гордий бути саме українським лікарем, адже впевнений, що покинути країну – то найпростіше, а лишитися і щось покращити вдома – то треба волю та самовідданість. Медик наголошує, що багато змін у галузі – позитивні та з часом призведуть до успіху:
"Кожен епізод лікування оцінюється і компенсується державою. У нашому лікувальному закладі завжди великий потік пацієнтів, тому розподіл коштів не на ліжка, а на пацієнта, вважаю справедливим. Це підвищує імідж лікарні та мотивує персонал. Звичайно, надіюся на кращі фінансові можливості, аби вартість пакетів збільшилась і покращились умови перебування пацієнтів у стаціонарах (харчування, умови для матерів тощо). Проте рухаємось у правильному напрямку".
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
24-08-2021, 11:47
0
3 476