Про це він розповів у рамках проєкту "Робимо українське", який підготувала група "Метінвест" до свого 15-річчя. Гавриленко зізнається, що радіє, що йому вдалося не тільки продовжити справу батьків, а й створити унікальний продукт.
Максим знає про окуляри все ще з малечку, бо його батьки все життя присвятили цій справі – вони працювали на найбільшому в Україні оптико-механічному заводі, пише 24 канал.
Далі вони створили родинну майстерню з ремонту окулярів і щоденно працювали там. Сама завдяки цьому досвіду батьків Максим став справжнім професіоналом в окулярній справі.
"Колись я цього не розумів, але зараз розумію, що дуже круто, коли є досвід батьків, який можна продовжити і нести це через покоління", – сказав він.
Максим зазначив, що батько спочатку не підтримав його ідею, але це ще більше стимулювало винахідника. Батько навпаки казав Максиму, що він займається дурнею, що в нього нічого не вийде. Мовляв, яка кава? Є пластик, краще робити окуляри з пластику і не займайтись дурнею.
Саме це дуже класно стимулювало Максима. "Я покажу, що я можу", – сказав він.
Зараз Максим нарешті отримав батькове визнання і дуже радіє, адже сімейна справа живе, і ще й завойовує світ.
Переглянути повну версію випуску про Максима Гавриленка та інших українців, що змінюють уявлення про Україну у світі, можна на сайті проєкту "Робимо українське" компанії "Метінвест".
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.