Про це він розповів у рамках проєкту "Робимо українське", який підготувала група "Метінвест" до свого 15-річчя. Гавриленко зізнається, що радіє, що йому вдалося не тільки продовжити справу батьків, а й створити унікальний продукт.
Максим знає про окуляри все ще з малечку, бо його батьки все життя присвятили цій справі – вони працювали на найбільшому в Україні оптико-механічному заводі, пише 24 канал.
Далі вони створили родинну майстерню з ремонту окулярів і щоденно працювали там. Сама завдяки цьому досвіду батьків Максим став справжнім професіоналом в окулярній справі.
"Колись я цього не розумів, але зараз розумію, що дуже круто, коли є досвід батьків, який можна продовжити і нести це через покоління", – сказав він.
Максим зазначив, що батько спочатку не підтримав його ідею, але це ще більше стимулювало винахідника. Батько навпаки казав Максиму, що він займається дурнею, що в нього нічого не вийде. Мовляв, яка кава? Є пластик, краще робити окуляри з пластику і не займайтись дурнею.
Саме це дуже класно стимулювало Максима. "Я покажу, що я можу", – сказав він.
Зараз Максим нарешті отримав батькове визнання і дуже радіє, адже сімейна справа живе, і ще й завойовує світ.
Переглянути повну версію випуску про Максима Гавриленка та інших українців, що змінюють уявлення про Україну у світі, можна на сайті проєкту "Робимо українське" компанії "Метінвест".
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.