RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Про механізми гойдання офісних крісел розповідає «Маркет Меблів»*

* На правах реклами

На перший погляд може здатися, що вибрати офісне крісло не складає труднощів. Досить знайти модель, яка буде зручною, доступною за ціною, впишеться в інтер'єр приміщення. Але насправді ситуація дещо складніша, адже модельний ряд меблів для офісу, представленої в каталозі, дуже широкий, систематично поповнюється новинками. І серед десятків, а то і сотень варіантів легко розгубитися, якщо не знати, на які критерії звертати увагу при виборі. Тому, щоб купити офісне крісло, яке зможе називатися вдалою покупкою, потрібно розібратися у всіх особливостях таких предметів, зокрема, отримати інформацію про механізми гойдання – вони часто викликають у покупців питання.



Що таке механізм гойдання і навіщо він потрібен


Механізм гойдання – це система, що дозволяє відкидатися на спинці назад і повертатися у вихідне положення. Вона наділяє офісні меблі функціями крісла-качалки. При цьому, якщо знадобиться і, якщо дозволить тип механізму, можна зафіксувати спинку в похилому положенні, щоб провести кілька хвилин напівсидячи і розслабитися. Це основний принцип, що вивчається.

Якщо говорити про важливість наявності механізму хитання в офісному кріслі, то він часто викликає у покупців питання, особливо, коли вартість меблів через це пристрої стає значно вище. І щоб розуміти, для чого виробники оснащують меблі такими системами, розглянемо їх користь для працівника офісу. Вона полягає в можливості:
  • зняти напругу з хребта, що виникає в результаті тривалого перебування в прямому робочому положенні. Для цього досить відкинутися трохи назад на спинці і зафіксувати її в такому положенні;

  • розслабити м'язи спини, що знаходяться в напрузі. Мінімум, це знизить ймовірність появи больових відчуттів до кінця робочого дня, максимум – дозволить зменшити ризики розвитку деяких захворювань;

  • зняти нервову напругу. Плавне погойдування в кріслі прекрасно справляється з цим завданням.
Ось, для чого виробники оснащують офісні крісла механізмами качання. При цьому вони встановлюють різні системи, що відрізняються функціональністю і вартістю. А щоб розуміти, яким варіантом віддати перевагу, потрібно уважніше розглянути основні різновиди.

Популярні види механізмів гойдання


Найбільш широке поширення сьогодні отримали такі різновиди систем:
  1. Перманент-контакт. Це найпростіший тип механізму, який зазвичай встановлюється в недорогих офісних кріслах для персоналу. Він з'єднує спинку і сидіння, передбачає можливість регулювання їх положення і просте хитання з постійною підтримкою хребта в русі. Якщо вам потрібно купити меблі економ-класу, дана система стане кращим рішенням.
  2. FREESTYLE. Механізм схожий на попередній варіант, але дозволяє регулювати силу відхилення спинки. Встановлюється на кріслах середньої цінової категорії.
  3. FREELOCK. Передбачає можливість регулювання кута нахилу спинки за допомогою спеціального важеля, дозволяє фіксувати її в будь-якому зручному положенні. Також можна виставляти відповідну висоту спинки.
  4. TILT. У цій системі передбачено регулювання сили гойдання відповідно до ваги людини. Це дуже корисна опція, що додає комфорту. Фіксація спинки відбувається тільки в робочому положенні. Такий механізм встановлюють на офісні крісла для співробітників, які стосуються середньої цінової категорії, і бюджетні меблі для кабінетів керівників.
  5. ANYFIX. Ідентичний попередньому варіанту. Різниця тільки в тому, що дана система дозволяє зафіксувати нахил спинки і сидіння в будь-якому положенні.
  6. Мультиблок. Дуже схожий на попередній варіант. Тільки фіксація можлива в чотирьох положеннях. Ще одна відмінність – наявність функції "антишок". Вона виключає різке повернення спинки в початкове положення при знятті блокування.
  7. Синхромеханізм. Тут відхилення спинки і сидіння відбувається пропорційно, найчастіше – в співвідношенні 2:1. Положення фіксується в п'яти варіантах, є опція "антишок". Купити офісне крісло з таким механізмом вдається по досить високій ціні, але вона повністю виправдана комфортом експлуатації.
Це основні відомості, які потрібно знати. Але, щоб зробити вдале придбання, не варто забувати і про інші критерії вибору: матеріал і конструкція корпусу, варіант оббивки, розміри хрестовини і тип коліщаток.

Що стосується організаційних моментів, придбати якісне крісло за прийнятною ціною з доставкою по Україні ви можете в інтернет-магазині "Маркет Меблів". У Києві та Дніпрі забрати покупку є самовивозом.
Редактор: Марія Фернюк
29-06-2021, 18:00
Коментарів 0 Переглядів 3 435

Теги -
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти

На мітинг-реквієм прийшло чимало містян
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.