У Чернівцях на популярний маршрут поставили чеські автобуси: Клічук розповів, чи надовго

Новини Чернівців / гаряча тема
4 178
0
У Чернівцях на популярний маршрут поставили чеські автобуси: Клічук розповів, чи надовго


П'ять автобусів, подарованих Чернівцям чехами, що виїхали на маршрут тролейбуса №6А із 1 листопада, - це експеримент. Якщо він виявиться вдалим, тоді замінять на автобуси ще й тролейбусний маршрут №8А.

Про це на пресконференції сьогодні, 6 листопада, повідомив міський голова Роман Клічук, пише molbuk.ua



Мер пояснив, що доводиться запускати автобуси через те, що тролейбуси - у поганому стані, водіїв не вистачає. Тож вирішили поки що замість тролейбусів поставити на популярний маршрут подаровані чеськими партнерами автобуси.

За словами Романа Клічука, нові тролейбуси, які планували закупити за кредит від Європейського банку, поки що не можуть придбати.

"Усе застопорилося на погодженні з консультантами, які повинні передати рекомендації до Європейського інвестиційного банку. Щодо міської влади, то ми все зробили вчасно, передали документи консультантам, але це питання у них на розгляді другий місяць", - пояснив посадовець.

Як повідомлялося, у Чернівцях планують запустити пільгові комунальні автобуси тролейбусними маршрутами №6А та №8А. Вони замінять колишні маршрутки №11 та №12, які їздили від вулиці Бандери до Південно-Кільцевої.

Зокрема, автобус №6А рухатиметься таким маршрутом: через вулицю Бандери, площу Соборну, вулиці Героїв Майдану, Скальда, Головну, Південно-Кільцеву, Героїв Майдану, площу Соборну, вулицю І. Франка до вулиці Бандери.

Раніше подаровані чехами автобуси планували використати під час ремонту вулиці Головної.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
9 164
Українка перевірила 7 популярних марок масла на якість: одне з них - підробка
5 951
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
5 316
Воював під Бахмутом: у Чернівцях внаслідок вибуху гранати загинув військовий
3 922
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 551
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 540
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 425
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 271
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
3 012
«Хотіла бути корисною державі»: історія буковинки Маргарити, яка стала прикордонницею
2 875