Рідкісне явище: сексуальний український баскетболіст потрапив на обкладинку Playboy

новини
1 335
0
Рідкісне явище: сексуальний український баскетболіст потрапив на обкладинку Playboy

Український баскетболіст, який є нападником МБК "Миколаїв", Макс Конате потрапив на обкладинку лютневого випуску Playboy.

У своєму Instagram гравець Української баскетбольної суперліги опублікував частину фотографій, пише Уніан.



"Цікавий досвід і гарні фото на пам'ять, круто брати участь в подібних фотосесіях", - поділився враженнями Макс.

"Я познайомився з редактором Playboy, ми також запланували зйомки влітку на баскетбольному майданчику та інтерв'ю для ютуб-каналу. В майбутньому хотів би працювати з американським журналом GQ", - розкрив плани Конате.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.