RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Як зрозуміти, що соцмережі на вас погано впливають — 4 головні ознаки

Без соцмереж сьогодні нікуди. І вони можуть бути навіть корисні. А ось те, що вони починають шкодити, помітити самостійно дуже складно. Перевірте, чи не гортаєте ви чужі стрічки на шкоду самим собі, інформує Ukr.Media.

Хоч і наявність соціальних мереж, безсумнівно, є перевагою у багатьох сенсах, у глянцевому, освітленому світі за нашими екранами є темна сторона, а також ряд психологічних тригерів, які дозволяють легко стати залежними від цієї системи. Як доказ — головні ознаки, які вказують на те, що соціальні мережі негативно на вас впливають.



Занадто сильна залученість

Перша важлива ознака того, що ваша поведінка в соціальних мережах нездорова, — це те, як часто ви їх використовуєте. Ви відчуваєте необхідність перевіряти свій телефон кожні кілька хвилин? Чи заспокоює це вас? Не існує "правильної" кількості часу, який ви повинні проводити в Інтернеті, вам варто вміти інтуїтивно розуміти, що для вас означає забагато. Відмінний спосіб дізнатися напевно — зафіксувати момент, коли це перестає приносити задоволення і починає викликати стрес.

Стрес

Люди використовують соціальні медіа, щоб висловлювати свою думку про все, від обслуговування клієнтів до політики, але зворотна сторона цього полягає в тому, що наші стрічки часто нагадують нескінченний потік стресу. Сторінки в соціальних мережах з безліччю фотографій з сім'єю, друзями, їжею і домашніми тваринами перетворилися в поле для залучення уваги до ряду особистих проблем. Серед безлічі постів про погану роботу міських лікарень, несправедливих звільнень та інших постів на злобу дня можна зустріти десятки вражаючих до жаху текстів про смерті і домашнє насильство. Люди виплескують стрес у медіасередовищі, бажаючи поділитися своїми проблемами і отримати зворотний зв'язок.

Якщо після декількох годин перегляду сторіс і гортання постів ви з важкістю на серці міркуєте про мирську несправедливість — це не тривожний, але і не позитивний дзвіночок. Негатив залишається всередині вашої свідомості, він впливає на роботу мозку і вашу сприйнятливість, навіть якщо ви не помічаєте явних змін у своїй поведінці.

Повне занурення у віртуальний світ

Будь-яка поведінка викликає проблеми, коли заважає вам функціонувати. Під час використання телефону деякі з нас відключаються від реального світу. Скільки разів хтось із близьких ставив вам питання і повторював його, поки ви читали черговий підпис під чиєюсь фотографією або намагалися зрозуміти складний мем і зовсім нікого не чули?

Мало хто з нас може займатися кількома справами одночасно, але головна шкода соціальних мереж у цій ситуації полягає в тому, що соціальні мережі — це не справа. Це не завдання, яке вам необхідно виконати, а здебільшого відволікаючий фактор, елемент дозвілля і розваги. Пріоритет вашої уваги повинен бути спрямований на навколишнє середовище, а не на екран телефону, коли того вимагає ситуація. Якщо вам важко перевести свою увагу, слід замислитися про те, наскільки захоплення соціальними мережами здається здоровим.

Заниження самооцінки

Дві з найбільших проблем із соціальними мережами полягають у тому, що вони підтримують соціальне порівняння, а також створюють проблему відчуття, що за вами постійно спостерігають. Якщо ви слідкуєте за людьми, які змушують вас ненавидіти себе і вселяють бажання змінитися, ваша самооцінка з часом погіршиться. Якщо ви будете слідкувати за людьми, які надихають вас бути собою, все буде навпаки.

Психологи радять жінкам з глибокими комплексами видаляти соціальні мережі на час терапії. Це проблема всього сучасного людства, з якою необхідно боротися, адже не можна бути щасливою і успішною людиною, коли весь ваш час займає стеження за життям незнайомих людей. Усе залежить від ваших намірів, тому ви повинні чітко розуміти, що хочеш отримати від соціальних мереж, перш ніж входити в систему.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Редактор: Аліна Книжник
8-03-2021, 00:45
Коментарів 0 Переглядів 870

Теги -

На місці події працюють патрульні поліцейські
Фермери кажуть, що взимку ціни будуть ще вищими, тому радять купувати картоплю зараз.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Під час заходу вручили різні нагороди визначним чернівчанам


Маленьких Парижів не існує. Блог Юлії Пацаранюк
Минулого місяця довелося провести кілька незабутніх днів у прекрасному Парижі.
Не такий Трамп страшний, як його малюють. Блог Ярослава Волощука
Останній візит нашого президента до США приніс як багато здобутків так і чимало хвилювань.
ВІДЕО Переглянути все відео

Перевірку влаштували закладам громадського харчування та комунальним установам

Чоловіче здоров'я — важлива тема, яка часто залишається поза увагою, доки не з'являються серйозні симптоми. Захворювання передміхурової залози, такі як аденома простати та простатит, стають все більш поширеними з віком, викликаючи фізичний дискомфорт і психологічні труднощі. Але сьогодні, завдяки досягненням сучасної медицини, ці проблеми можна ефективно вирішувати без хірургічного втручання.

Власний автомобіль не просто функціональна та дорога техніка, а необхідність – те, що приносить комфорт, відчуття стабільності, свободи, самодостатності та мобільності. Однак ставши власником авто кожен бере на себе відповідальність перед іншими учасниками руху.

Голосування за номінантів триває з 1 жовтня до 15 листопада!

Про роботу цієї молодої, активної і прогресивної команди фахівців, яка орієнтується лише на успішний результат для вас і вашого бізнесу, розповідають засновники мережі компаній Бюро перекладів і локалізації Lingvo Team Євгеній і Аліса ЄРЬОМІНИ.

Якщо ви не задоволені системою опалення вдома — багато платите за газ чи електроенергію, а тепла не відчуваєте — це найперший і найвагоміший дзвіночок, аби замислитися над альтернативним джерелом обігріву.