Тариф на електроенергію для населення з квітня, швидше за все, залишиться 1,68 грн / кВт-год, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ході пресконференції за підсумками року роботи уряду.
"Позиція Кабінету міністрів повністю збігається з філософій президента України. За електроенергію, якщо є якісь дисбаланси, повинні платити багаті. Ті, хто мають гроші, хто споживають більше. Тобто ті, хто здатний, повинні заплатити більше для того, щоб збалансувати можливі дисбаланси в ринку", — заявив прем'єр.
Також він додав, що громадяни, які не можуть платити за електроенергію та інші ресурси через високий тариф мають отримати допомогу від держави.
За словами глави уряду, стратегія Кабміну щодо руху до ринкової економіки полягає в тому, що тарифи повинні бути ринковими, а люди повинні отримувати монетизовані субсидії.
"Тому ось це і є логіка, стратегія і концепція, до якої ми будемо рухатися. Вона вимагатиме часу, тому я і кажу, що з 1 квітня, швидше за все, люди змін не побачать і не відчують. Але це не означає, що їх не буде в майбутньому ", — підкреслив прем'єр-міністр.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.