Зигмунд Фрейд встановив кілька правил, які допомагають усунути тривожність та розібратися в собі. Фрейд розібрався в причинах страждань людей, і як допомогти своїй душі. 18 підказок великого лікаря на всі випадки життя:
1. У дитинстві іноді людина переживає погані моменти, які залишають відбиток на все життя. Найчастіше саме ці проблеми відображаються в житті. Щоб допомогти собі, потрібно згадати своє дитинство, інформує
Ukr.Media.
2. Не потрібно порівнювати себе з іншими людьми. Тільки з собою в минулому, прагнути бути краще себе сьогоднішнього.
3. Мотивацію, перш за все, брати зсередини себе, а не в зовнішньому світі.
4. Людина, турбуючись, робить неправильні вчинки. Для щасливого життя потрібно лише менше тривожитися, тримати себе в руках, менше спиратися на свої емоції і почуття, більше думати головою.
5. Якщо виникає невроз, то людина любить тільки визначеність.
6. У відносинах потрібно вирішувати труднощі спільно, без жалості, інакше почуття стануть не ті, відносини можуть розпастися.
7. Емоції, які придушили, залишаються всередині людини і мають величезний вплив на неї.
8. Причина є абсолютно завжди. Випадковостей не буває.
9. Щастя виникає тоді, коли людина отримує те, чого дуже давно бажала.
10. Якщо в дитинстві дитину дуже любила мати, то вона виростає з високою самооцінкою, вірою в себе і у свій успіх. І насправді вона може, завдяки цьому, стати переможцем, успішною і затребуваною.
11. Депресія виникає через постійний страх перед чимось і неможливості від нього позбутися.
12. Сновидіння виникають не просто так. У кожного хорошого сну є негативна оцінка.
13. Віра людини в те, що є люди, які люблять її, здатна на багато що. Вона впливає на її самооцінку, бажання щось досягати і в підсумку може привести до успіху.
14. Найважливіше в житті — чесність перед самим собою.
15. Зайняту людину рідко відвідують. Адже неробам не цікаво як домагаються своїх цілей.
16. Іноді щастя — це досягти мрії, які не були виконані в дитячому віці.
17. Життя у світі фантазій — погана штука. Адже фантазії з'являються з життя, яке не подобається людині, але переробити вона його не може або не хоче.
18. Слабку і сильну особистість легко відрізнити. Сильна — шукає різні шляхи для досягнення мети, не живе в ілюзіях і мріях, а слабка — навпаки, боїться робити важливі рішення і постійно літає в хмарах, залишаючись на колишньому місці. Доведено, що слабкі особистості більше хворіють, адже фантазії переходять у хвороби.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
25-01-2021, 00:23
0
1 260