RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » «Газ для людей»: ПриватБанк і Нафтогаз запустили зручний онлайн-сервіс*

* Пресреліз

На днях в Україні з’явився перший онлайн сервіс, що дозволяє користувачам із різних куточків країни керувати постачальниками комунальних послуг. Так, 22 жовтня ПриватБанк спільно із Нафтогазом втілив у життя проєкт, який дозволяє усього за лічені хвилини перейти на послуги ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України". Така функція доступна усім користувачам Приват24.

«Газ для людей»: ПриватБанк і Нафтогаз запустили зручний онлайн-сервіс*


"Українці є одними з найактивніших користувачів інтернет банкінгу у світі, лише за три останні роки кількість клієнтів Приват24 зросла з 5 до 12 мільйонів, які віддали переваги онлайн банкінгу. Тепер ми йдемо далі – розширюємо платформу оплати комунальних послуг та даємо українцям можливість обирати власного постачальника газу. Ніяких паперів, офісів газопостачальника або відділень банку – укласти договір на постачання газу можна за декілька кліків та підписати його електронним підписом. Надалі контролювати поставки онлайн та оплачувати послуги через Приват24. Це принципово нова платформа, яка відкрита для співпраці з постачальниками будь-яких послуг в країні", – відзначив голова правління ПриватБанку Петр КРУМХАНЗЛ.

Що таке ринок газу? І яку позицію на ньому посідає Нафтогаз?

Як відомо, у серпні цього року в Україні почав функціонувати ринок газу. А це означає, що споживачі самостійно можуть обирати вигідного для них постачальника газу. До того ж, підключатися до газопостачальних компаній можна онлайн, не витрачаючи час у чергах і не наражаючи себе на небезпеку.
Оскільки ринок газу – конкурентна платформа, то, звісно, фіксованої ціни на газ від 1 серпні 2020 року просто не існує. Кожна компанія, що пропонує послуги газзбуту, самостійно визначає кінцеву вартість газу для населення. За останніми підрахунками, понад 12,5 млн господарств в Україні послуговуються природним газом. Саме тому, щоб втримати клієнта, постачальники пропонують різноманітні акційні й пакетні пропозиції, карти лояльності та навіть тарифні плани.

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" на роздрібному торговому ринку має частку всього в 2%. Але у планах компанії, за найближчі кілька років збільшити її до 15%.

"Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" активно працює над розширенням партнерської мережі. Партнерство з великим державним банком надає більше можливостей для побутових споживачів газу приєднатися до Нафтогазу. Ціни газу від ГК "Нафтогаз України" цього місяця до 40% нижчі, ніж в інших газопостачальних компаній. Тож обрати оптимальний газовий тариф стає ще простіше. Ми очікуємо, що співпраця з ПриватБанком зробить газовий сервіс ще зручнішим для клієнтів", — зазначив Максим Рабінович, директор ГК "Нафтогаз України".

Що відкриває нам співпраця Нафтогазу із ПриватБанком

Майбутнє – за онлайн-платформами. Компанії, що займаються збутом газу, дійсно потужною та простою в користуванні платформою похвалитися не можуть. Саме тому, Нафтогаз спільно із ПриватБанком втілили у життя партнерський проєкт: сплатити за комунальні послуги від ГК "Нафтогаз України" тепер можна через Приват24. Також тепер з допомогою додатка (чи сайту) Приват24 можна швидко змінити і постачальника газу.

Як змінити постачальника газу з допомогою сервісу Приват24:

Здійснивши вхід на платформу Приват24, оберіть меню "Послуги", знайдіть підрозділ "Мої постачальники" / "Газопостачання".
Далі потрібно буде вибрати із переліку адресу помешкання, для якого ви бажаєте змінити постачальника газу.

Виконавши дію, нижче зазначеної адреси з’явиться вкладення "Газопостачання", де ви побачите дійсний тариф від Нафтогазу.
Як тільки ви натиснете на вкладення "Нафтогаз", на екрані з’явиться форма на приєднання до ГК "Нафтогаз України", заповнення якої займе всього кілька хвилин: потрібно буде вказати персональні дані та EIC-код (індивідуальний газовий код помешкання, вказаний у квитанції за розподіл газу). Підписати заявку на підключення потрібно буде з допомогою SmartID. От і все, заявка відправлена. А протягом трьох днів спеціалісти ГК "Нафтогаз України" зателефонують до вас, щоб завершити перепідключення.

Якщо ж у вас ще немає SmartID, не хвилюйтеся, його можна сформувати одразу. SmartID – це кваліфікований електронний підпис, який є аналогом вашого власноручного підпису. Процедура з його створення не займе у вас багато часу, але доволі спростить ваше життя: з цією функцією ви зможете підписувати заяви, документи та укладати угоди там, де вам зручно. Адже, щоб його застосувати не потрібно носити із собою флешку чи знаходитися безпосередньо за робочим комп’ютером, SmartID зберігається у спеціальному, надійно захищеному, хмарному сховищі і послуговуватися ним можна одразу з додатка Приват24.

Кооперація Нафтогазу та ПриватБанку: яка вигода для користувачів?

Співпраця Нафтогазу і ПриватБанку є вигідною не лише для цих двох і без того успішних компаній. Звісно, ГК "Нафтогаз України" отримає дуже потужну платформу для залучення клієнтів. Не програє тут і Приват24, адже користувачі Нафтогазу видихнуть із полегшенням, бо тепер оплатити послуги можна через зручний сервіс. Також ПриватБанк відкритий до співпраці й з іншим постачальниками комунальних послуг.

Але у найбільшому виграші користувачі ПриватБанку і Нафтогазу: з допомогою сервісу Приват24, перехід на послуги компанії, що пропонує газ значно дешевше (на 40%!), ніж інші підприємства, буде зручним і швидким. Та і оплата за комунальні послуги в додатку (або на сайті) Приват24 максимально проста, і здійснювати її можна в будь-який час доби та навіть у вихідні. До того ж у додатку (або на сайті) Приват24 можна обрати оптимальний для вас тариф на газ: зараз користувачам доступні дві пропозиції – тариф "Річний" і тариф "Місячний". Вибирайте той, який вам по кишені.
Редактор: Марія Фернюк
30-10-2020, 13:00
Коментарів 0 Переглядів 6 787

Теги -

У Чернівцях відбудуться заходи до Дня пам’яті жертв Голодоморів
У Чернівецькій області переходи громад до ПЦУ відбуваються менш інтенсивно, ніж у сусідніх областях
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Вранці температура повітря становить -1°


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.