RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » «Ми створимо на Калинівському ринку гідні умови для підприємців та покупців»,– Михайлішин*

* На правах реклами

Депутат Чернівецької міської ради обговорив з підприємцями ризики введення касових апаратів та плани щодо благоустрою найбільшого ринку країни.

«Ми створимо на Калинівському ринку гідні умови для підприємців та покупців»,– Михайлішин*


Не лише забирати кошти з комунального підприємства "Калинівський ринок", але й допомагати йому розвиватися. Ось чого хочуть від очільників міста підприємці. Про це вони говорили під час зустрічі з депутатом Чернівецької міської ради Віталієм МИХАЙЛІШИНИМ.

"Ми хочемо, щоби місто також допомагало ринку. Якщо зараз вирішать ввести касові апарати, то нам потрібно буде наймати бухгалтерів, які б "вели" нас. А ми наразі змушені ставити мінімальні ціни, щоби конкурувати з магазинами та торговельними центрами. І нам це дуже важко роботи, бо в місті гарні магазини, а люди хочуть більше сервісу", – зізнається підприємець Микола БОДНАРУК.

У зв’язку з цим, дохід у підприємців мінімальний. Це стало причиною того, що чимало торговців з Калинівського ринку виїжджають на заробітки до Польщі та Чехії.

"Торгові місця з 2 по 9 ряд – "мертві". Більшість торгових майданчиків намагаються здати в оренду або продати. Влада про нас забула і лише "висмоктує" кошти для наповнення бюджету", – каже Микола Боднарук.

Підприємці визнають – Калинівський ринок мав розвиток протягом 2011-2014 років. Зараз комунальне підприємство деградує.

"Борди з рекламою Калинівського ринку треба вішати в Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому, як колись ми і робили. Завдяки цьому до нас їздили з усієї Західної України.
Але для цього ми повинні створювати всі умови: робити рекламу на всю Україну, облаштовувати безкоштовні стоянки, організовувати автобусні тури до Чернівців",
– каже Віталій Михайлішин.


«Ми створимо на Калинівському ринку гідні умови для підприємців та покупців»,– Михайлішин*


Ще одна проблема, про яку говорили під час зустрічі, – відсутність даху над територією ринку. Це спричиняє чимало незручностей під час негоди і для відвідувачів, і для продавців.

"Ми хочемо дати вам можливість займатися торгівлею навіть, коли сніг або дощ. Ви не повинні думати, чим накрити своє торгове місце", – каже Віталій Михайлішин.

Підприємці сподіваються, що ситуація на ринку зможе якісно змінитися, якщо місто отримає нового господаря.

"На "Калинці" зараз немає хазяїна, як і в цілому в місті. Наші люди сподіваються, що ситуація зміниться – до влади прийдуть справжні господарі, які розуміють, що потрібно робити. Бо зараз з людей за все беруть гроші, нічого не даючи натомість. Ми не маємо навіть безкоштовного туалету", – каже підприємець Мирослав ГУЦУЛ.

Своєю чергою Віталій Михайлішин зазначив, що ринок є робочим місцем підприємців та продавців. За ці місця люди сплачують гроші.

"В такому разі вас комунальне підприємство повинне забезпечити всіма умовами: дах над секторами, безкоштовні вбиральні і стоянки. І міська влада докладе усіх зусиль, аби це було зроблено вже наступного року.
Зрештою, від цього виграють усі: і підприємці, і місто. Чим більше зароблятимуть підприємці, то більшими будуть надходження до бюджету. Я здивований, чому підприємство в такому стані та не розвивається, маючи такий потенціал"
, – каже Віталій Михайлішин.


Насамкінець депутат Чернівецької міської ради зазначив, що виступає проти того, аби обмежувати роботу ринку під час карантину, а також вводити в таких умовах касові апарати.

"Ті, хто пропонує вводити касові апарати, мабуть ніколи не торгували і не мають уявлення, як це – друкувати чеки взимку, на морозі. Я вже мовчу про додаткові фінансові витрати. А в людей зараз і так немає грошей.
Тому ми робитимемо все, аби люди мали змогу працювати далі і заробляти, а не сидіти на карантині, не знаючи, чим годувати сім’ю завтра".

Редактор: Марія Фернюк
20-10-2020, 18:05
Коментарів 0 Переглядів 2 108

Теги -
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти

На мітинг-реквієм прийшло чимало містян
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

На мітинг-реквієм прийшло чимало містян


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.