RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Не лише знахідка для ласунів, а й справжня природня аптека*

* На правах реклами

Стаж пасічникування Івана та Юлії ФИЛИПЧУКІВ в загальному більше 15-ти років, із яких сім років займає професійне бджільництво. Нещодавно вони отримали чергову нагороду "За якість та смак натуральної медової продукції "МедОК буковинський". Кажуть, що любов до бджільництва у них в крові, бо ще предки цим займалися. І розповідають про виготовлення меду, як про справу всього свого життя.

Не лише знахідка для ласунів, а й справжня природня аптека*


– Ми по всій області перевозимо нашу пасіку до медоносів, починаючи із весни. Аби отримати найцінніший мед із білої акації, вивозимо пасіку на береги Дністра, потім розпочинається сезон липи, далі – різнотрав'я, соняшник та гречка. Наразі пасіка налічує понад 150 вуликів. Працюємо лише із дружиною, ніхто не допомагає. Так, звісно, інколи відчувається втома, але робота біля бджіл – для нас більше відпочинок, аніж турботи, зауважує пан Іван.

Не лише знахідка для ласунів, а й справжня природня аптека*


– Маємо всі документальні підтвердження того, що наша продукція справді якісна згідно зі всіма стандартами. Ми завжди прагнемо до удосконалення, і це стосується не тільки якості, а й зовнішнього вигляду нашої продукції, каже бджоляр.


Не лише знахідка для ласунів, а й справжня природня аптека*


І справді, цікаве рішення упаковок для медової продукції тішить око: тут і дерев'яні скриньки із гравіюванням та різноманітними надписами, і паперові коробочки, різнокольорові стрічки та пропозиції для декору майже до будь-якого свята. А ще можна замовити подарунковий сертифікат на певну суму, аби людина сама обрала те, що їй до вподоби.

Не лише знахідка для ласунів, а й справжня природня аптека*


– Маємо сторінку в Instagram, де публікуємо підсумки своєї роботи та медові товари. Будь-хто може також прийти до нас на пасіку та побачити, як все виготовляється. У нас все відкрито та прозоро. Доставку по місту здійснюємо безкоштовно, хочемо, аби було приємно нашим споживачам. А в інші регіони (маємо покупців майже в кожній області) надсилаємо поштою, зауважує пані Юлія.

Асортимент продукції пропонують різноманітний. Це не лише різні види меду, а й пилок, віск і навіть бджолиний підмор.

Не лише знахідка для ласунів, а й справжня природня аптека*


– Також у нас є горішки, залиті медом. Колись, у давнину, так і вживали, аби було більше користі для організму. Весною ми збираємо квітковий пилок, який є альтернативою вітамінам із аптеки. Є й віск, і прополіс, які мають антибактеріальні властивості, а також бджолиний підмор, який у медицині застосовують для лікування хвороб. Пропонуємо навіть воскові свічки. Прагнемо ще розпочати виготовлення крем-меду,говорить пані Юлія.

Пан Іван розповів про лікувальні властивості кожного сорту меду. Виявляється, що мед – це не лише знахідка для ласунів, а й справжня природня аптека.
Не лише знахідка для ласунів, а й справжня природня аптека*


– Липовий мед лікарі рекомендують вживати при застудних захворюваннях, гречаний мед – вживати людям, які мають проблеми із серцево-судинною системою, він стабілізує кров'яний тиск. Соняшниковий мед та ріпаковий мед завдяки маслянистості добре впливають на кишківник. Акацієвий мед можна вживати діткам із 1 року та людям із цукровим діабетом. Якщо ж їсти мед щодня, зменшиться ризик захворіти і зміцниться імунітет,радить пан Іван.

Не лише знахідка для ласунів, а й справжня природня аптека*


Цікавлюся, як визначити, чи це справді якісний мед.

– Насамперед візуально. Людина має розуміти, що мед кристалізується – це природній процес. І якщо мед (окрім акацієвого) на вітрині довгий час має рідку консистенцію, то має виникнути запитання, чому він досі рідкий. Ріпаковий мед кристалізується до 10 днів після викачки. Акацієвий мед рідким зберігається до року. До речі, у 2018 році у нас був збір меду акації, який залишався рідким аж два роки. Тобто це свідчить про вміст 100% акації. Липа кристалізується від двох до трьох місяців. Різнотрав'я кристалізується швидко. Соняшниковий мед – через 2-3 тижні, розповідає пані Юлія.

Не лише знахідка для ласунів, а й справжня природня аптека*


Тобто, консультують бджолярі, має перед покупцем під час вибору меду постати три запитання: який це мед, скільки часу минуло після його збору і, за умови рідкого стану, як досягнули такої консистенції.
Іван та Юлія планують підкорити і європейський ринок. Наразі вони вже офіційно зареєстрували власну торгову марку “Медок буковинський” та готові надалі працювати та вдосконалюватися задля того, аби тішити споживачів якісною різноманітною продукцією.

Не лише знахідка для ласунів, а й справжня природня аптека*


м. Чернівці
0992315182
Instagram – https://www.instagram.com/eko_medok_ua/?hl=uk
Facebook – www.facebook.com/bdzholiar/
Youtube – https://www.youtube.com/channel/UCEHii--ohBBgMuusRVEytNQ


Не лише знахідка для ласунів, а й справжня природня аптека*
Редактор: Марія Фернюк
16-10-2020, 10:04
Коментарів 0 Переглядів 3 588

Теги -

Дівчина вчора, 23 листопада, пішла з дому та досі не повернулася
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.