Через часте застосування дезінфікувальні засобів, пов'язане з COVID-19, через півроку може значно зрости кількість випадків бронхіальної астми у дітей.
Про це розповів відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський в інтерв'ю грузинському каналу "Іліон-ТВ".
Лікар зазначив, що часте використання дезінфікувальних засобів призводить до того, що виникає безліч стійких до них бактерій.
За словами Комаровського дітям не варто зловживати застосуванням антисептиків, оскільки це знижує їх імунітет.
"Дитина не повинна жити в чистоті. Чистота - це запорука алергії. Батьки цього не розуміють. Чим чистіше руки, чим менше контактів з мікробами, тим менш тренована імунна система", - сказав Комаровський.
За його словами, масове використання дезінфекторів може призвести до зростання кількості алергічних захворювань.
"Від коронавірусу мало дітей помруть або стануть інвалідами, але те що ми через півроку-рік будемо мати страшний підйом бронхіальних астм у дітей, це доведеться нам всім розсьорбувати", – зазначив лікар.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.