Нічні перекушування всякими шкідливостями можуть принести багато радості і задоволення, але разом з ними ще й багато проблем.
Вони не лише заважають позбутися зайвої ваги, але і погіршують сон, стають причиною ранкових набряків і поганого стану шкіри, особливо якщо їжа, з'їдена пізно ввечері або вночі, була дуже жирною або солодкою, інформує
Ukr.Media.
Розпрощатися з нічними походами до холодильника або хоча б знизити їх частоту можна за допомогою декількох простих порад.
Боріться з нудьгою і стресом
Нерідко ми заїдаємо смаколиками банальну нудьгу, нервову напругу або дискомфорт, викликані стресом. Щоб не бігти до холодильника або кухонної шафи з печивом кожен раз, коли вас долають якісь неприємні емоції, потрібно навчитися знаходити смакоті не менш приємну заміну: хобі, прогулянки, спілкування з друзями і близькими, розслаблюючі процедури (ванна, масаж і т.д.) або фізичні навантаження. Якщо причиною ваших нічних перекушувань є частий стрес, то кращий спосіб позбутися від них — почати працювати над вирішенням проблеми, що вводить вас в стан тривоги і стресу.
Балуйте себе смаколиками на сніданок
Не потрібно зовсім забороняти себе їсти щось смачне, так можна швидко зірватися і через тиждень суворого режиму без будь-яких їстівних радощів виявити себе о третій годині ночі в обнімку з пончиками і піцою. Краще перенесіть поїдання солодощів або фастфуду на початок дня. Зрозуміло, не варто весь сніданок замінювати шоколадними цукерками, але можна з'їсти їх в якості десерту, не побоюючись, що вони залишаться на ваших боках.
Нормалізуйте режим дня
Постарайтеся налагодити свій режим дня так, щоб встигати вчасно їсти і вчасно лягати спати. Прийоми їжі повинні рівномірно розподіляться протягом дня, а вечеряти краще за 2-3 години до відходу до сну. Крім того, необхідно висипатися, оскільки недосип — це завжди стрес для організму, а стрес, як ми вже з'ясували раніше, часто стає причиною нічного переїдання.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
10-10-2020, 00:16
0
769