Еквадорське подружжя стало найстарішим у світі

новини / Новини світу
899
0
Еквадорське подружжя стало найстарішим у світі

Еквадорське подружжя Хуліо Мора та Вальдраміни Кінтерос стало найстарішим у світі - жінці 104 роки, чоловікові - 110.
Вони потрапили до Книги рекордів Гіннеса, пише The Guardian.

Пара разом уже 79 років. Уперше вони таємно побралися ще 1941 року, оскільки їхні батьки не схвалювали союз.



Сукупний вік подружжя складає 214 років. У пари четверо дітей, 11 онуків, 21 правнук та один праправнук.

До виходу на пенсію обидва працювали вчителями. Донька Сесілія каже, що її батьки активні та просвічені, хоча на моральному стані обох відображається пандемія коронавірусу.

Нагадаємо, що попередньою парою-рекордсменкою було подружжя Шарлотти Хендерсона та Джона Хендерсона с США. Їхній сукупний вік складав 212 років.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.