Часто звичка вимикати, а потім переставляти будильник призводить до того, що ми робимо це автоматично, практично не прокидаючись. Через що здається, що сигнал будильника ми просто не чуємо. А раз ми не чуємо будильник, то і на роботу ми теж не встаємо, якщо, звичайно, нас не штовхає хтось із домочадців, інформує
Ukr.Media.
Відучитися від звички ставити нескінченні будильники і нарешті перестати просипати все на світі можна, хоча доведеться докласти трохи зусиль.
Міняйте мелодіюПеріодично міняйте мелодію сигналу будильника, щоб ваш мозок не звикав до неї і реагував на звук, як на сигнал до пробудження, а не до натискання кнопки відключення і подальшого засипання. Бажано встановлювати максимально приємний і не дратівливий звук, гучність якого повинна поступово наростати.
Прибирайте будильник далі від ліжкаНе залишайте будильник або смартфон (якщо будильник в ньому) поруч з собою. Для тих, хто погано чує сигнал, це вірний спосіб проспати. Краще прибирайте будильник подалі від ліжка, по можливості, в яке-небудь важкодоступне місце (але так, щоб не заглушався звук), щоб відключення сигналу вранці перетворювалося у своєрідний квест, який допоможе вам прокинутися.
Використовуйте фітнес-браслетВідмінний варіант будильника, який складно проігнорувати. Тому що, по-перше, фітнес-браслет ретельно відстежує ваш сон і визначає, коли саме вас потрібно будити, щоб ви не відчували себе вареною рибою, а були бадьорими (зазвичай він сигналить навіть на кілька хвилин раніше вашого звичного будильника); по-друге, він буде вібрувати прямо на вашій руці поки ви не прокинетеся. Навряд чи ви зовсім це не помітите і проспите.
Вимкніть функцію Snooze (дрімати)
Ця функція — справжня пастка, в яку раз за разом потрапляє тисячі людей. "Ще п'ять хвилиночок", які так легко отримати за допомогою функції Snooze, можуть перетворитися в довгі години, які ви проведете уві сні замість того, щоб йти на роботу або навчання. З одного боку, звичайно, приємно на годинку-другу залишитися в ліжку, але з іншого — отримати з ранку догану від начальства вже зовсім не так добре. Тому обов'язково відучіть себе використовувати Snooze. Завжди ставте тільки один будильник і не переставляйте його.
Заведіть старий добрий механічний будильникНапевно десь в глибині комори у вас завалявся такий, а якщо ні, його досить легко можна купити в якомусь інтернет-магазині. Звук у механічного будильника досить різкий і гучний, але він відмінно підійде для того, щоб привчити себе до підйому по першому сигналу (подібні будильники не так-то просто переставити, особливо в півсні). Потім можна знову повернутися до будильника на смартфоні з м'якою і спокійною мелодією.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
10-08-2020, 01:50
0
2 100