ПриватБанк з 25 травня знижує ставки за всіма кредитними програмами фінансування малого бізнесу та підприємців, щоб допомогти українському бізнесу подолати наслідки карантину. Антикризові умови фінансування підприємців діятимуть до кінця 2020 року. Вперше в історії банку зниження кредитних ставок поширюється не лише на нові, а й на всі чинні кредитні угоди з малим бізнесом. Нові умови фінансування впроваджуються автоматично. Для кредитування за зниженими ставками підприємцям не треба заповнювати будь які заяви чи відвідувати відділення банку.
За словами Голови правління ПриватБанку Петра КРУМХАНЗЛА, таке рішення ПриватБанку – безпрецедентне для українського ринку, особливо в період, коли підприємці потребують не антикризових порад, а дієвих рішень. Зниження вартості кредитних ресурсів впроваджується за всіма програмами підтримки малого бізнесу, як інвестиційними кредитами, так й програмами лізингу та фінансування оборотних коштів, за виключенням клієнтів, яким вже надані "кредитні канікули" чи реструктуризацію боргу, або які мають прострочену заборгованість.
"Значне зниження кредитних ставок – це дієвий крок задля підтримки бізнесу, – розповідає Юрій БРАНІЦЬКИЙ, директор Південно-Західної філії ПриватБанку.– 650 клієнтам малого бізнесу Буковини, з яких 494 підприємці та 156 юридичних осіб, з 25 травня вже знижено відсоткові ставки за кредитами, що і є суттєвою підтримкою малого бізнесу в умовах карантину під час пандемії".
Докладніше про зниження ставок та про кредитні програми ПриватБанку для бізнесу можна дізнатися на сторінці kredit.pb.ua. За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine у 2019 році, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 57% українських юридичних осіб та 76% приватних підприємців.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.