Тоненькі, ароматні з хрумким окрайцем. Масниця в розпалі, тому пропонуємо урізноманітнити святкове меню та приготувати яскраві кольорові млинці.
Використовуючи для млинців лише натуральні барвники. Такі млинці порадують не лише примхливу малечу, а й дорослих.
Інгредієнти:
Для млинців:3 яйця;
300 мл молока;
250 пшеничного борошна;
150 мл води;
2 ст. л цукру;
3 ст. л рослинної олії (бажано рафінованої);
1 ч. л. ванільного цукру;
дрібка солі.
Для фарбування:50 г шпинату;
2 моркви середнього розміру (приблизно 190 г);
1 буряк середнього розміру (приблизно 130 г).
Час приготування: 60 хвилин
Приготування покроково:1. У велику миску вбиваємо яйця, висипаємо сіль, цукор і ванільний цукор. Трохи збиваємо за допомогою вінчика. Вливаємо половину молока і добре перемішуємо. Просіюємо половину борошна і також добре вимішуємо вінчиком, щоб не було грудочок. Додаємо борошно, що залишилося. На цьому етапі тісто вийде дуже густим. Тепер додаємо молоко, яке залишилося, і добре перемішуємо. Готове тісто залишаємо в теплі на 20 хвилин.
2. У цей час готуватимемо барвники.
Зелений Шпинат подрібнюємо і закладаємо в чашу блендера. Сюди ж додаємо 50 мл води, щоб швидше вичавити сік. Подрібнюємо та проціджуємо через сито. У нас повинно вийти 100 мл соку. Якщо вийшло менше — доливаємо воду.
Жовтий і червонийМорквину і буряк натираємо окремо на найдрібнішу тертушку для приготування фруктового і овочевого пюре. Викладаємо в марлю і відціджуємо сік. Морквяного і бурякового соку в результаті також має вийти 100 мл, тому додаємо воду, щоб довести до необхідної кількості.
3. Пательню ставимо на великий вогонь, виливаємо на неї олію і чекаємо поки нагріється. Гарячу олію вливаємо в тісто і швидко перемішуємо, щоб під впливом температури воно не згорнулося.
4. Готове тісто ділимо на 3 частини. Виходить приблизно по 230 мл. У кожну миску додаємо потрібний барвник і добре перемішуємо. Тісто готове, можна розпочинати випікання тонких млинців.
5. Тепер ставимо пательню на середній вогонь, за допомогою ополоника наливаємо тісто потрібного кольору на пательню і обертаючи її розподіляємо поверхнею. Як тільки поверхня кольорового млинця стане одного кольору без світлих вкраплень, а край навпаки посвітлішає — можна перевертати і смажити зворотний бік. Тут важливо не перетримати, інакше колір буде коричневим.
Все, кольорові млинці готові, можна подавати до столу.
Готові кольорові млинці слід подавати з солоними або солодкими начинками. Зелені смакуватимуть зі малосолоним лососем, ікрою, грибами, м'ясом. Червоні можна поєднувати з м'ясом або підсоленим сиром, а жовті — з медом, варенням, згущеним молоком.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
25-02-2020, 00:50
0
1 984