Високу температуру тіла прийнято вважати лихоманкою.
Про це повідомляє УКР.Здоров'я.
Це зазвичай симптом основного стану, найчастіше інфекції. Лікарі радять не збивати показник нижче 38,5°C, щоб дати організму боротися з недугою самостійно. Варто враховувати й те, що значення знаходять в залежності від віку, загального стану здоров’я, рівня активності і навіть часу доби. Ознаки: підвищене потовиділення, вушний біль, дискомфорт в горлі, поява висипу.
Перша порада – пити більшу кількість води, так як рідина допомагає процесу відновлення, виводячи токсини. Що стосується дітей, то можна розбавляти фруктові соки, самостійно ж вони дають можливість бактеріям процвітати. Трав’яні чаї також відмінно підходять для полегшення симптомів. Сон протягом 7-9 годин активує гормони, які оновлюють тканини і підвищують імунітет, що слід взяти до уваги.
Від холодних ванн лихоманка тільки посилюється. Краще рішення – додавання солі і ефірних олій до теплої води, що дозволить розслабити м’язи і полегшити дискомфорт. Відпочинок під важкою ковдрою і носіння теплого одягу тільки підсилює жар. Слід перебувати в умовах кімнатної температури, не стараючись з укутуванням.
Оскільки імунна система пов’язана з кишечника, прийом пробіотиків покращує її функції і допомагає організму боротися з інфекцією. Рафіновані і несолодкі напої з м’яким смаком дозволяють відновити втрачений апетит і зупинити неприємні відчуття в шлунку, якщо присутні такі.
Медики наполягають, що при погіршенні самопочуття найкращим варіантом стане звернення до лікаря. Особливо небезпечні значні підвищення температури, які не проходять кілька днів і після вживання лікарських засобів.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
13-12-2019, 01:30
0
2 210