Із шкільної лави нам відомо, що тіло людини майже на 70 % складається з води, тому дуже важливо постійно підтримувати водний баланс. Для цього необхідно кожен день пити достатню кількість води. Тим не менш, в останні роки з’явилося безліч міфів про правила її вживання. С
Сьогодні вирішимо з помилками, пов’язаними з вживанням води в ранкові години, інформує Ukr.Media.
Зниження споживання калорій протягом усього дня
Коли людина п’є воду, їй менше хочеться їсти, таким чином, можна без труднощів уникнути переїдання. Однак схуднути тільки за допомогою збільшення споживання води неможливо. На цей процес не вплине і звичка пити воду до сніданку.
Вранці організм зневоднений
Сеча людини з ранку має темно-жовтий колір. Багато людей вважають, що це відбувається через те, що за ніч організм стає зневодненим. Насправді, сеча не є точним індикатором рівня гідратації. Сеча в ранкові години темна, оскільки за ніч, коли людина не споживає ніякої рідини, вона стає більш концентрованою.
Вода виводить токсини з організму
Вода не є головним інструментом очищення організму від небезпечних речовин. Детоксикацією займаються нирки, саме для їхнього нормального функціонування і потрібна вода. Проте не має значення, в який час доби ви будете її пити.
Таким чином, можна зробити висновок, що вода натщесерце не має вирішального значення. Однак якщо ви звикли пити воду відразу після пробудження, продовжуйте робити це. Подібний ритуал ніяк не зашкодить здоров’ю. Навпаки, вода допоможе запустити роботу всього організму, зокрема, процесу травлення. Водночас людина, яка з великим зусиллям п’є воду, тільки тому, що чула про користь цієї звички, не має мучити себе. Дуже важливо протягом усього дня пити воду, щоб не порушувати водний баланс.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
20-11-2019, 01:30
0
3 163