У США розробили пристрій для обіймів

новини / Новини світу
1 495
0
У США розробили пристрій для обіймів

Американська художниця Люсі Макрей створила оригінальний пристрій для обіймів. Він має вигляд килима. Як розповіла розробниця, такий пристрій вона створила для тих, кому не вистачає тактильної близькості й обіймів.

Як передає Dezeen, пристрій отримав назву Compression Carpet.



Що це таке? Це такий собі килим, посередині якого розміщений пристрій. Цей пристрій може повністю огорнути людину подушками.

Для чого? Художниця розповіла, що для забарвлення вона використала рожевий колір з додаванням тонів коричневого, що має нагадувати колір шкіри. Люсі Макрей також пояснила, що сучасні технології мають великий вплив на самопочуття людей, що зможе призвести до кризи тактильності.

Свою розробку художниця представила на виставці Festival of the Impossible, що досліджує майбутнє стосунків людей і машин, у Сан-Франциско.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
7 991
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
4 161
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 435
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 403
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
3 124
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
3 101
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 797
«Моє життя – пригода, і вона триває»: ветеран із Чернівців написав п’єcу про випадок на війні
2 693
«Місцеві просили забрати їх в Україну»: комроти 82 Буковинської бригади – про Курський наступ
2 418
Здає в оренду нерухомість: стало відомо, де зараз перебуває ексглава "ЛНР" із Буковини
2 233


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.