Американскі блогери Кара та Нейт, які відвідали вже понад 90 країн світу, нещодавно побували в Україні.
Протягом двох тижнів блогери відвідали Київ, Чорнобиль, Львів та зняли сім відео, де розповіли, що їх вразило, а що неприємно здивувало.
Отже, за час подорожі американці знайшли чимало плюсів для туристів в Україні. Насамперед, відзначили смачну українську кухню.
Приємно вразили низькі ціни, порівняно з багатьма країнами, де вони побували. Іноземцям у голові не вкладається, як гігантська квартира в центрі Києва із сауною і джакузі може коштувати менше 75 доларів за день. У Львові проїхати через пів міста – трохи більше двох доларів. А повноцінний обід у їдальні – 5 доларів і стільки ж подвійна кава з круасанами.
Блогери додають, що вони бували в країнах, де ще дешевше, але там доводиться їсти на ринку, сидячи на пластикових табуретках, і спостерігати, як поруч пробігають щурі. А тут безлімітний сніданок у вишуканому ресторані під гру на фортепіано коштуватиме 6 доларів.
Крім того, пара відзначила, наскільки в Україні чудові люди. Хоча диваки й траплялись, але були й безцінні моменти – обійми зі старожилами в зоні відчуження, звичайна сім’я, яка запросила блогерів за свій столик у кафе чи просто незнайомці на вулиці.
Серед плюсів вони також виділили легкість у купівлі квитків на потяги. За їхніми словами, їм було дуже складно купувати квитки на потяги в Росії, Грузії, Індії, натомість сайт "Укрзалізниці" дуже потішив. Кілька кліків – і квитки в кишені.
А ось самі потяги мандрівників розчарували. Щоправда, подружжя не бачило наших електричок чи хоча б працкартів. Вони обрали найдорожчий СВ-вагон в потязі Київ – Львів, проте чистих рушників чи білизни там не знайшли.
А щоб добути воду в туалеті, їм довелося пройти справжній квест, бо виявилося, що крани – це всього лиш елемент декору.
Серйозний недолік - мало хто володіє англійською. "Ай донт спік інгліш" – фраза, яку іноземці часто чують у нашій країні.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.