У Грузії звільнили гендиректора телеканалу, ведучий якого вилаяв Путіна

новини / Новини світу
1 749
0
У Грузії звільнили гендиректора телеканалу, ведучий якого вилаяв Путіна

Генеральний директор грузинського телеканалу "Руставі-2" Ніка Гварамія звільнений зі своєї посади. Це сталося 17 липня, відразу ж після того, як власником телеканалу знову став бізнесмен Кібар Халваші. Замість Гварамії він призначив керувати телеканалом свого юриста Паату Салію.

Про це повідомляє Радіо Свобода




Відповідні зміни в керівництві телеканалу вже відображені на сайті реєстру Міністерства юстиції Грузії.

Гварамія за кілька годин до звільнення заявляв, що у нього підписаний контракт з телеканалом до 31 грудня 2020 року і що він не збирається нікуди йти. Після відставки він заявив про політичні причини свого звільнення, підкресливши, що голова МЗС Росії Сергій Лавров і президент Росії Володимир Путін "вимагали" закрити телеканал.

Телеканал на початку липня став фігурантом політичного скандалу між Росією і Грузією. 7 липня Георгій Габунія, ведучий авторської програми P.S., яка виходить на "Руставі-2", російською мовою звернувся до президента Росії Володимира Путіна і нецензурно вилаяв його.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 619
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 413
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 223
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 464
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
6 977
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 788
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 470
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 273
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 240
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 228