Кожен третій учень хворіє

новини
1 686
0
За останні десять років у дітей шкільного віку зросла захворюваність майже на 27 відсотків. Такі дані Інституту гігієни та медекології імені Марзєєва. У Чернівцях майже 30 відсотків дітей шкільного віку перебувають на диспансерному обліку.
- У дітей, які стоять на диспансерному обліку, на першому місці – ортопедична патологія, тобто порушення постави, сколіози, - розповідає начмед міської дитячої поліклініки Валентина Костюк. – Така патологія становить приблизно 15 відсотків (2005 року порушення постави у дітей других-дев’ятих класів було виявлено у 914 осіб, 2006 – 898, 2007 – 940 осіб). Але переважно виявляють ортопедичну патологію, яку ще можна відкоригувати. Головне вчасно виявити це і провести необхідний комплекс заходів.
На другому місці у дітей диспансерної групи – патологія травної системи, тобто кишково-шлункові захворювання, на третьому – захворювання органів дихання.
- Щодо дітей, які не перебувають на диспансерному обліку, то тут лікарі здійснюють профілактичні огляди, - продовжує Валентина Іванівна. – Згідно з наказом, профілактичним оглядам підлягають учні 4-их, 9-их, 10-их та 11-их класів і діти, які йдуть до школи. Коли здійснюються ці огляди, лідирують такі патології, як порушення гостроти зору, порушення постави, порушення слуху. Наприклад, порушення гостроти зору щороку реєструють у майже тисячі дітей, порушення постави - у майже 900 учнів.
Зростає захворюваність дітей і з віком, насамперед патологія порушення зору та постави. Наприклад, коли оглядаємо дітей у садочках, диспансерна група становить 17 відсотків, а у шкільному віці – це вже 30 відсотків.
Захворюваність дітей медики пов’язують з неправильним режимом.
Діти, зазвичай, мало гуляють, переважно сидять за комп’ютером чи перед телевізором.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують