Названо небезпеку 10-годинного робочого дня

новини
906
0
Названо небезпеку 10-годинного робочого дня

Проведене ученими з Паризького госпіталю у Версалі дослідження показало, що люди, які працюють від 10 годин на день, згодом суттєво частіше стикаються з інсультами.

Автори дослідження спостерігали за працівниками, тривалість робочого дня яких становила 10 годин та більше протягом не менше 10 років. Виявилося, що у цих людей інсульти відбуваються на 45% частіше, ніж у тих, хто дотримувався традиційного восьмигодинного робочого дня. Що особливо здивувало дослідників, так це той факт, що до групи особливого ризику входили молоді люди, тобто ті, хто був молодший за 50.



Відомо, що інсульти відбуваються частіше саме у тих, хто вже розміняв шостий десяток. З тривалим робочим днем часто мають справу поліцейські, лікарі, вчителі та представники деяких інших професій. Крім того, шкідливими для здоров'я є нічна робота або змінний режим праці, а також умови, в результаті яких людина зазнає постійного і хронічного стресу. Все це також збільшувало небезпеку гострих порушень мозкового кровообігу, як показало дослідження.

У цілому його автори спостерігали за 143 тис. 592 французькими працівниками протягом низки років. З них у 29% робочий день складався не менше ніж з 10 годин.


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Столики - на пішохідному переході: у Чернівцях на дорозі облаштували літній майданчик
7 841
Багаторічний декан філфаку ЧНУ, поет Борис Бунчук відзначає поважний ювілей
5 615
Голові Чернівецької облради хочуть висловити недовіру: депутати посперечалися через це
5 614
Ексочільник МСЕК організував на Буковині масштабну схему ухилення від мобілізації
5 207
У родині захисника з Буковини народилася двійня: одне з немовлят потребує операції
4 767
Онколог з Чернівців назвав невидимі симптоми раку, які часто ігнорують
4 475
«Укрпошта» продає п’ятиповерхову будівлю у центрі Чернівців
4 423
Приховані статки депутатів та фіктивна інвалідність: на Буковині правоохоронці продовжують викривати "схеми"
3 788
Вогонь знищив господарські будівлі та два автомобілі: на Буковині сталася масштабна пожежа
3 642
На західні області суне негода: коли чекати погіршення погоди
3 236


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.