Десятки тисяч лікарів у Індії вимагають захисту від пацієнтів

новини / Новини світу
1 056
0
Десятки тисяч лікарів у Індії вимагають захисту від пацієнтів


В Індії десятки тисяч лікарів розпочали 24-годинний страйк, вимагаючи від держави посилити їх захист від нападів пацієнтів та їх родичів.

Про це повідомляє AFP, передає Укрінформ.



“Десятки тисяч індійських лікарів розпочали страйк у понеділок, вимагаючи (від держави — ред.) посилити їх захист від нападів пацієнтів та їх родичів”, - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє AFP, сам страйк триватиме до вівторка.

Ідея страйку виникла після того, як у східному штаті Західний Бенгал родичі пацієнта напали на трьох лікарів, які не змогли врятувати чоловіка від смерті, і звинуватили медиків у недбалості.

На думку представників найбільшої профспілки медиків у Індії, в лікарнях необхідно збільшити кількість камер спостережень та обмежити доступ відвідувачів до медзакладу, аби лікарі змогли себе відчувати більш безпечно й могли виконувати свою роботу.

Зазначається, що влада Індії витрачає 2% від ВВП на охорону здоров'я громадян. За даними Всесвітньої організації здоров'я, таким чином країна знаходиться у рейтингу нижче Ірану й Венесуели у цій сфері.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Столики - на пішохідному переході: у Чернівцях на дорозі облаштували літній майданчик
8 215
Багаторічний декан філфаку ЧНУ, поет Борис Бунчук відзначає поважний ювілей
5 858
Голові Чернівецької облради хочуть висловити недовіру: депутати посперечалися через це
5 686
Ексочільник МСЕК організував на Буковині масштабну схему ухилення від мобілізації
5 644
У родині захисника з Буковини народилася двійня: одне з немовлят потребує операції
4 810
«Укрпошта» продає п’ятиповерхову будівлю у центрі Чернівців
4 586
Онколог з Чернівців назвав невидимі симптоми раку, які часто ігнорують
4 549
Приховані статки депутатів та фіктивна інвалідність: на Буковині правоохоронці продовжують викривати "схеми"
3 854
Вогонь знищив господарські будівлі та два автомобілі: на Буковині сталася масштабна пожежа
3 665
Депутати Чернівецької облради достроково припинили повноваження голови Олексія Бойка
3 481


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.