Дуда пояснив, чому між Польщею та РФ неможливі дружні відносини

новини / Новини світу
1 496
0
Дуда пояснив, чому між Польщею та РФ неможливі дружні відносини

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що хотів би дружніх відносин з Росією, але історично так склалося, що РФ завжди хотіла захопити територію його країни.

Про це повідомляє прес-служба Білого дому.



Під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, Дуда заявив, що в останні роки Росія знову показує своє "неприємне, імперське обличчя" і його країна не хоче бути частиною російської сфери впливу.

Однак, президент додав, що "дуже хотів би бачити Росію другом", так як ця країна - "великий сусід" Польщі.

"І я радий, що сьогодні ми можемо сміливо говорити, в тому числі у зв'язку з військовою присутністю США і НАТО в Польщі, що ми дійсно, у першу чергу, з політичної точки зору, є частиною Заходу", - сказав він.

Нагадаємо, Дуда і Трамп у Вашингтоні підписали декларацію про співпрацю у сфері оборони щодо присутності збройних сил США на території Польщі. Згідно декларації, США планують збільшити свою нинішню військову присутність у Польщі більш ніж на 1 тис. солдатів в найближчому майбутньому.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
24 023
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
9 007
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
4 994
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 438
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 176
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 162
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 046
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 963
«Хотіла бути корисною державі»: історія буковинки Маргарити, яка стала прикордонницею
2 786
Автомобіль злетів з дороги: на Буковині у ДТП загинув 24-річний водій
2 548