Як знизити артеріальний тиск: названо несподіваний спосіб

новини / Життя
2 596
0
Як знизити артеріальний тиск: названо несподіваний спосіб


До такого висновку прийшли дослідники з Університету Арізони (США), пише expert.ru.

“Неефективний” нічний сон, як сказано в результатах експерименту, призводить до підвищення тиску, яке зберігається на високих рівнях і на наступний день, що в свою чергу збільшує ризики серцевого нападу і появи серцево-судинних захворювань.



Так, у тих добровольців, які спали менше 8 годин і їх сон був неспокійним, підвищувався систолічний тиск і високі цифри зберігалися протягом наступного після сну дня.

Також вчені прийшли до висновку, що нестача сну протягом тривалого періоду часу може призвести до виникнення гіпертонії, стресу та зниження рівня інсуліну.

Виходячи з цього, експерти радять людям, у яких є проблеми з тиском, добре висипатися і прибирати подалі від ліжка свої смартфони.

Раніше лікар-невролог Олексій Пелепейченко розповів, чому популярна народна рекомендація від підвищеного тиску “випити 50 грамів коньяку” працює далеко не завжди.

Нагадаємо, підвищений тиск не є достатньою причиною для виклику швидкої допомоги в Україні. Екстрена служба зреагує на виклик лише в тому випадку, якщо тиску супроводжують інші симптоми.

Серед них: різкі головні болі, блювота, втрата свідомості, погойдування при ходьбі, порушення мови, слабкість у руках або ногах, болі в області серця.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.