Журналісти з'ясували, які зарплати отримують топ-менеджери найбільших державних компаній.
"Економічна правда" розіслала запити до прес-служб державних підприємств з проханням надати інформацію про рівень заробітної плати, встановлений для керівника компанії, з урахуванням окладу, премій та бонусів.
Сюрпризів не сталось. З наявної на даний момент інформації, найбільш оплачуваним топ-менеджером держкомпанії залишається Андрій Коболєв.
У 2017 році ЕП опублікувала трудовий договір менеджера "Нафтогаза", з якого стало відомо, що місячна заробітна плата Коболєва сягає більше 2 млн грн в місяць, а загальний річний показник становить 47,1 млн грн.
Цього року на запит ЕП прес служба Нафтогазу відповіла, що не може дати відповідь через "неналежно оформлений інформаційний запит".
Декларації, яка б відображала рівень доходу керівника Нафтогазу, у Коболєва немає. Як він сам зазначає, менеджер не заповнює електронну декларацію, тому що знаходиться за межами дії відповідного законодавства. Разом з тим він визнає, що його місячна зарплата у цифровому вигляді — "це більше семи цифр після коми".
З 2019 року Коболєв зобов’язався перераховувати всю свою заробітну плату з Нафтогазу на благодійність. За січень, лютий та березень він перерахував на благодійність 3,29 млн грн.
На другому місці за рівнем заробітної плати — керівник Укрзалізниці Євген Кравцов. За даними НАЗК, його річний дохід за 2018 рік становив 9,749 млн грн, що становить приблизно по 606,2 тис грн в місяць.
Було внесено уточнення від прес-служби Укрзалізниці о 17.50. Загальну суму доходу Кравцова (раніше 9,749 млн грн) було змінено в тексті і таблиці.
На третьому місці за рівнем заробітної плати — голова Енергоатома Юрій Недашковський, який керує Енергоатомом з 2014 року. Його річний дохід від керівництва підприємством у 2018 році становив 7,266 млн грн, що в розрахунку на місяць становить 605 512 грн.
9-04-2019, 19:50
0
1 732