В більшості видів спорту старт впливає на перемогу чи програш. Наш конкурентний світ є таким самим.
Поганий старт стосунків з босом, колегою чи клієнтом може накликати неприємності, передає entrepreneur.com.
Добре, що є безліч можливостей справити хороше перше враження. Подумайте тільки про всіх тих людей, яких ви зустрічаєте в соцмережах, робочих конференціях, презентаціях та зустрічах і навіть на вулиці. Аби впевнитись, що ці можливості були використані на повну – застосуйте ці три прості стратегії.
Справити потужне перше враження допоможе доброзичливість. Наш розум надзвичайно швидко оцінює, хто є другом чи ворогом. Доброта та тепло негайно встановлять довіру до вас. Проектуйте позитив, не забувайте посміхатися та проявляйте щирий інтерес.
Незважаючи на те, що компетентність оцінюється не так швидко, як інші риси, вона все ж впливає на перше враження. Компетентність можна продемонструвати впевненою поведінкою, тоном голосу. Хороша репутація, досягнення та успіх теж справляють неабияке враження, та варто бути обережним, щоб не здатися хвальком.
“Що ви можете зробити для мене?” Це питання є найголовнішим у свідомості багатьох людей під час перших зустрічей. Замість прямої спроби продати себе, зосередьтеся на тому, як ви можете проілюструвати свою унікальну цінність для конкретної особи, команди або організації.
Доброта, компетентність, цінність: три якості, які мають вирішальне значення, якщо ви прагнете справити надзвичайне перше враження.
8-02-2019, 00:30
0
2 245