RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Ознаки алкогольної залежності

Ознаки алкогольної залежності


Вам здається, що алкогольна залежність зайняла місце у вашому житті? Спочатку людина може сумніватися в тому, що алкоголь перетвориться для неї на проблему.

Щоб розвіяти ці сумніви, пропонуємо вашій увазі 6 ознак, що вказують на те, що ви близькі до алкогольної залежності, пише ukrhealth.net.



Велика частина з них буде відома лише вам. Так що, відкрийте очі! Не заперечуйте того, що з часом може стати величезною проблемою.

Алкогольна залежність та її ознаки

1. Починати пити раніше часу
Що ми маємо тут на увазі? Ну, наприклад, ви вирішили зібратися ввечері з друзями і подивитися футбольний матч, випити гарного пива… Але ви не дочекались зустрічі і початку гри і вирішили випити раніше.

Це може бути декілька ковточків улюбленого напою, або цілий стакан. Можливо, ви просто вирішили відкрити пляшку вина.

Тобто, ви задовольняєте свою потребу в алкоголі раніше, ніж трапляється подія, яка виправдовує його споживання в принципі.

2. Ви починаєте відмовлятися від безалкогольних напоїв
Якщо у вас вже є проблема алкогольної залежності (чи вона вже з’являється), то ви можете помітити, що вам смішні напої з низьким вмістом алкоголю або ж взагалі без нього.

Ви можете порахувати це дурістю або чимось незначним. Однак насправді це знак того, що проблема є. Зверніть увагу, якщо ви віддаєте перевагу напоям з більш високим градусом або вам необхідно випити більше тих, що відносяться до слабоалкогольних.

3. Пити занадто швидко
Дійсно, деякі ситуації та соціальне спілкування припускають келишок вина, чарочку текіли і т. д. Але це робиться абсолютно природно, без поспіху і якогось неспокою.

Однак якщо ви починаєте відчувати проблеми із залежністю від алкоголю, то, можливо, вам вже говорили про те, що ви п’єте занадто швидко, кудись поспішаєте, як ніби відчуваєте сильну спрагу.

Таким чином, виходить, що важлива не соціалізація як така, а сам процес поглинання алкоголю.

4. Робите ревізію мінібару?

Перше, що ви робите, заходячи в номер готелю, це перевіряєте мінібар? Ви не хочете в першу чергу насолодитися видом з вікна, подивитися ванну кімнату і перевірити, чи зручне ліжко? Якщо ви відповіли позитивно, швидше за все, у вас алкогольна залежність.

Задумайтеся, адже ви опинилися в новому для вас просторі, де є багато більш цікавих і значущих речей, які потрібно досліджувати. А ви кидаєтеся до маленького ящичку, вміст якого в принципі відомий (незначні варіації).

Ще подумайте ось про що. Перш ніж ввійти в номер, ви вже уявляли собі цей самий мінібар чи ні?

5. Щодня перевіряєте свої запаси алкоголю
Якщо серед ваших повсякденних обов’язків нарівні з приготуванням їжі, прибиранням будинку і розкладанням по місцях речей є і "пункт" перегляду алкоголю, який залишився, то будьте пильні!

Це не буде проблемою, якщо при цьому ви не будете відчувати занепокоєння або переставати зосереджуватися на інших життєвих моментах.

Але страх залишитися без алкогольної продукції вдома може бути тривожним сигналом. Зверніть на це увагу!

6. Пошук друзів, яким подобається випивати
Коли ми вже відчуваємо залежність від алкоголю, не тільки ми перестаємо приймати в розрахунок слабоалкогольні і безалкогольні напої, але і людей, яким не подобається багато випивати.

Несподівано для себе, ми починаємо віддавати перевагу компаніям, які поділяють нашу тягу до спиртного, а "непитущих" намагаємося уникати.

І навіть якщо серед цих "непитущих" наші старі друзі, пристрасть до алкоголю виявляється чомусь сильнішою.

Алкогольна залежність, як, власне, і будь-яка інша, дозволяє помітити й усвідомити її появу заздалегідь, коли ви ще не зовсім поринули в цю проблему.

Просто іноді сигнали можуть бути дуже тонкими, а тому залишитися без уваги.

Коли ж ми у своїй залежності заходимо занадто далеко, рішення повернутися до нормального життя дається дуже важко. Іноді здається, що практично неможливо. Ми дозволили своїй пристрасті зв’язати нас по руках і ногах і повністю себе контролювати.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
15-01-2019, 03:55
Коментарів 0 Переглядів 2 197

• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Вранці температура повітря становить -1°


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.